Bethesda انتظار دارد بازیکنان بیشتری نسبت به بازی های قبلی – تاد هاوارد – در هنگام عرضه به Starfield بپیوندند


اعلام یک عنوان جدید استودیوی بازی سازی Bethesda چیزی کمتر از یک رویداد نیست و هر عنوان جدید تمایل دارد که توده ها را در اعداد شگفت انگیزی مجذوب خود کند. بازی RPG علمی تخیلی مورد انتظار این استودیو میدان ستاره بتسدا که پس از سال‌ها انتظار، امروز منتشر شد، به نظر می‌رسد که امیدوار است پس از انتشار، مخاطبان بیشتری نسبت به عناوین قبلی خود داشته باشد.

این به گفته کارگردان تاد هاوارد، که همین موضوع را در مصاحبه اخیر با بی بی سی فاش کرد.وقتی در مورد صحبت می کنیم استارفیلد هاوارد در رابطه با انحصاری ایکس باکس گفت که این بازی از توانایی استودیوی بازیسازی Bethesda برای تمرکز روی تعداد کمی از پلتفرم ها بهره می برد، چیزی که او در گذشته بارها به آن اشاره کرده است، اما با وجود انحصاری ایکس باکس، اضافه کرد که این RPG علمی تخیلی عالی است. . در زمان عرضه، انتظار می رود تعداد بازیکنان بیشتری نسبت به عناوین قبلی استودیو داشته باشد.

هاوارد در مورد این موضوع گفت: “وقتی چیزی خاص خلق می کنید، تمرکز بیشتری دارید.” استارفیلد انحصار ایکس باکس “ما می دانیم که این سخت افزار یا چیزی است که مردم بازی می کنند، بنابراین توانایی تمرکز روی آن همیشه محصول بهتری را ایجاد می کند. البته، ما می خواهیم مردم به آن دسترسی داشته باشند. اما حضور در Xbox به این معنی است که برای ما در دسترس تر است. ، و به ما گفته شده است که انتظار می رود افراد بیشتری این را بازی کنند [at] با وجود موفقیت های این بازی تا به امروز، این بازی کندتر از هر بازی دیگری تا به امروز منتشر شده است. ”

هیچ شکی در این مورد وجود ندارد میدان ستاره درست مانند عناوین گذشته BGS، این یک بازی بسیار موفق خواهد بود. از این گذشته، تخمین زده می‌شود که نسخه Premium در حال حاضر بیش از 2 میلیون بازیکن تنها در دوره دسترسی اولیه خود دارد که از تعداد نسخه‌های قبلی خود بیشتر است. افتادن و طومارهای بزرگ با این حال، برای بازی هایی که نسخه چند نفره نیستند، این عناوین دستاورد قابل توجهی خواهند بود.

به هر حال، زمانی که برای PC، Xbox One و PS4 در سال 2015 منتشر شد. سقوط 4 بیش از 12 میلیون نسخه در روز اول به سراسر جهان ارسال شد.چیست میدان ستاره مطمئناً این یک سفارش بلند است، زیرا انتظار می‌رود از .

این بازی مطمئنا به اندازه کافی خوب است که چنین موفقیتی را تضمین کند. نقد ما به این کتاب امتیاز 10/10 داد و گفت: میدان ستاره این ژانر و رسانه خود را به روش های بی شماری بالا برد، درست همانطور که بهترین اجداد توسعه یافته توسط Bethesda در آن زمان انجام دادند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

میدان ستاره در حال حاضر در Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید