تاد هاوارد می گوید که Bethesda نیازی به عجله در بازی بعدی Fallout ندارد


شور و شوق آمازون افتادن اگرچه این برنامه تلویزیونی از ماه اول تا حدودی کاهش یافته است، اما تأثیر زیادی بر فرانچایز داشته است. افتادن عنوان، به خصوص سقوط 4 و سقوط 76به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به نظر می رسد مایکروسافت نیز از همین موضوع آگاه است و در حال “برنامه ریزی” برای انتشار عناوین جدید “در اسرع وقت” است.

با این حال، کارگردان تاد هاوارد سقوط 3 و چهارفکر نمی کند Bethesda نیازی به عجله در یک بازی جدید داشته باشد. “دیگر افتادن در مورد بازی‌های آینده…البته من نمی‌توانم در حال حاضر در مورد آن صحبت کنم، اما فکر می‌کنم باید سریع حرکت کنیم یا چیزی متفاوت از آنچه اکنون انجام می‌دهیم ارائه دهیم. سقوط 76خوب… ما فکر نمی کنیم نیازی به عجله در هیچ یک از این موارد باشد.

“اکنون، افتادن او در مصاحبه ای جدید به MrMattyPlays گفت: «نمایش های تلویزیونی جایگاه خاصی را از نظر فرنچایز و داستان سرایی پر می کنند. او می‌داند که طرفداران «نوع جدیدی از بازی‌های «خط اصلی» تک‌نفره را می‌خواهند، اما چنین ابتکاراتی زمان می‌برد. «فکر نمی‌کنم این چیز بدی باشد که مردم چیزی را از دست بدهند.

ما فقط این کار را به درستی انجام می دهیم و هر کاری که در فرنچایز انجام می دهیم همین است طومارهای بزرگتر یا افتادن یا الان میدان ستاره… ما امیدواریم که لحظه ای معنادار برای همه کسانی باشد که به اندازه ما این فرنچایزها را دوست دارند. ”

در سمت روشن، سقوط 76 آخرین به‌روزرسانی، «Skyline Valley» که هفته گذشته منتشر شد همچنان به پشتیبانی خود ادامه می‌دهد. این برنامه تلویزیونی همچنین برای فصل دوم برنامه ریزی شده است و فصل اول آن در 16 روز بیش از 65 میلیون بیننده را جذب می کند.

در مورد سوال، میدان ستارههاوارد تایید کرد که بیش از 14 میلیون بازیکن در تمام پلتفرم ها وجود دارد. او همچنین فاش کرد که اولین بسته الحاقی، Shattered Space، دارای محتوای دست ساز در مقیاس مشابه خواهد بود. Fallout 4: Far Harborاین تنها شروع محتوای پولی پس از عرضه است، با برنامه ریزی Bethesda برای انتشار هر سال برنامه های توسعه.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید