Behavior Interactive 95 شغل را با اخراج جدید اخراج می کند


مرده در نور روز توسعه دهنده بازی Behavior Interactive اخراج جدیدی را اعلام کرده است. این شرکت یکی از چندین شرکت بازی است که در سال جاری مجبور به کاهش مشاغل شده است و در ژانویه 45 شغل را کاهش داده است. این شرکت اکنون اعلام کرده است که 95 نفر دیگر را اخراج خواهد کرد. 70 نفر از آنها در استودیوی مونترال مستقر هستند.

این شرکت قصد دارد با این تغییرات “بر روی نقاط قوت تاریخی خود” تمرکز کند، که به گفته او به دلیل “رقابت بی سابقه” در صنعت، علیرغم موفقیتی که Behavior تا به امروز داشته است، ضروری است. مرده در نور روز ما همچنین با مشارکت خارجی کار می کنیم.

این شرکت گفت: “در پیگیری این چشم انداز روشن، Behavior چندین تغییر استراتژیک را در ساختار شرکت خود اعمال خواهد کرد و تمایز بین محصول، تولید، توسعه کسب و کار و منابع بازاریابی را تقویت خواهد کرد.” “در نتیجه این تغییرات، ما نیروی کار خود را تا 95 نفر کاهش خواهیم داد که 70 نفر از آنها در مونترال مستقر خواهند شد. هر یک از این کارمندان سهم ارزشمندی در رفتار دارند، و سازمان ما به طور کامل از شما در پیگیری آن حمایت خواهیم کرد. قدم بعدی شما.»

رمی راسین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت، گفت: «ما می خواهیم صمیمانه قدردانی خود را از همه کارکنان خود که تحت تأثیر تغییرات امروزی قرار گرفته اند، ابراز کنیم. “تغییر در ساختار سازمانی و چشم انداز استراتژیک ما منجر به تصمیم گیری های دشوار شده است، اما ما مطمئن هستیم که این تصمیمات منجر به موفقیت مستمر ما خواهد شد. همانطور که به مرحله بعدی رشد رفتار می رویم، ما تعهد خود را به برتری در محصولات و کارمان داریم. فرهنگ تزلزل ناپذیر است.»

علاوه بر پشتیبانی مداوم مرده در نور روزBehavior Interactive در حال کار با شریک خارجی Supermassive Games است که در حال توسعه یک مجموعه اسپین آف در دنیای بازی های ترسناک چند نفره است. انتخاب بازیگران فرانک استون سرگرمی در نیمه زمستان پروژه تی.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید