Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon دومین شخصیت قابل بازی خواهد داشت و مقدمه ای ملایم برای سریال خواهد بود – Hideki Kamiya


Hideki Kamiya از PlatinumGames – در حال حاضر به عنوان مدیر کل بازی بعدی خدمت می کند. Bayonetta Origins Cerreza and the Lost Demon، پستی را در وب سایت رسمی سازنده منتشر کرد و در مورد بازی اکشن آینده صحبت کرد.

روی صحبت کردن در مورد کارهایی که می توانید انجام دهید تمرکز کنید Bayonetta Origins Cerreza and the Lost Demon یک بازی واقعی Bayonetta، نه فقط یک اسپین آف، کامیا در مورد اینکه چگونه یک نقطه شروع عالی برای فرنچایز است، صحبت می کند، زیرا یک پیش درآمد است.

کامیا همچنین در مورد اینکه چگونه بازی بعدی طراحی شده است تا مقدمه ای ملایم تر برای این فرنچایز برای بازیکنانی باشد که ممکن است به اکشن های سنگین بازی های قبلی عادت نداشته باشند، طراحی شده است.

“ما ایجاد کردیم Bayonetta Origins Cerreza and the Lost Demon امیدواریم طرفداران سریال تا کنون از این برداشت منحصر به فرد از قهرمان بدجنس مورد علاقه خود لذت ببرند. ما همچنین در تلاش هستیم تا تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را برای بازیکنانی که تازه وارد بازی‌های اکشن شده‌اند و کسانی که تازه وارد سری Bayonetta شده‌اند، فراهم کنیم. کامیا می گوید در وهله اول.

در این پست، کامیا همچنین فاش کرد که سرزا تنها شخصیت قابل بازی نیست Bayonetta Origins Cerreza and the Lost Demonدومین شخصیت قابل بازی به نام چشایر شیطانی است که در دنیای انسان ها سرگردان شده است.

بازیکنان می‌توانند توانایی‌های Cheshire را با قدرت‌های جادویی Serezha ترکیب کنند تا آنها را به چالش بکشند، کامیا طرح‌های کنترل هر دو شخصیت را به عنوان “یک تجربه واقعاً منحصر به فرد” توصیف می‌کند.

Bayonetta Origins Cerreza and the Lost Demon این بازی در The Game Awards معرفی شد و در تاریخ 17 مارس برای نینتندو سوییچ عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید