میدان جنگ به «بخش معناداری از آینده ما» تبدیل می‌شود – هنرهای الکترونیک


هنرهای الکترونیکی میدان جنگ فرنچایزها این روزها در وضعیت عجیبی قرار دارند. میدان نبرد 2042 علیرغم یک راه اندازی فاجعه بار، DICE در 17 ماه گذشته تغییرات و بهبودهایی را ایجاد کرده است. با این وجود، ناشر همچنان آن را “بخش مهمی از آینده ما” می داند.

اندرو ویلسون، مدیر عامل شرکت، در تماس اخیر سود سه ماهه چهارم 2023 (که از طریق The Motley Fool رونویسی شده است)، گفت: میدان جنگ IP. ویلسون گفت: “هیچ تاریخ یا اطلاعیه دیگری وجود ندارد. اگر این مهم است، این بار مطمئناً همینطور است. تمام چیزی که می گویم این است که فکر می کنم ما یک تیم رهبری خلاق خارق العاده را گرد هم آورده ایم.” این تیم قرار است در سوئد ملاقات کند. این هفته.

“امروز صبح با برخی از رهبران تماس گرفتم و آنها در مورد پیشرفتی که دارند بسیار خوشبین هستند. من فکر می کنم ما همچنین به پیشرفتی که در حال انجام آن هستیم بسیار مطمئن هستیم، و این به این برمی گردد که ما نداریم. فقط با ساخت بازی، خدمات زنده خود را برای دهه های آینده به جلو می بریم. ما در حال ساختن یک پلتفرم یا محتوا به عنوان یک پلتفرم هستیم.

Electronic Arts با گذشت زمان و در صورت لزوم بیشتر در مورد آن صحبت خواهد کرد. از میدان جنگ آینده. اما “به شدت” در “ستون اول استراتژی ما تعبیه شده است: ساخت بازی ها و تجربیاتی که جوامع آنلاین بزرگ را در سراسر پلتفرم ها، مدل های تجاری و جغرافیایی درگیر و سرگرم می کند.”و ما فکر می کنیم میدان جنگ بخش مهمی از آینده ما خواهد بود. و با گذشت زمان اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت. ”

به دنبال انتشار میدان نبرد 2042EA یک ابتکار چند استودیویی را راه اندازی کرده است تا بر روی این مجموعه کار کند و رئیس Respawn Entertainment وینس زامپلا به عنوان رئیس فرنچایز باشد. شایعه شده است که DICE در حال کار بر روی عنوان اصلی جدیدی است که می تواند در سال 2024 عرضه شود، در حالی که استودیو Ripple Effect عنوان جدیدی در دست ساخت دارد. تجربه میدان جنگ من دارم کار میکنمبعدی، توسط Ridgeline Games سلام مارکوس لهتو، یکی از خالقان، روی یک کمپین روایی کار می کند میدان جنگ. منتظر به روز رسانی در سال های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید