battlefield mobile

Battlefield Mobile لغو شده است


EA تصمیمات داخلی بسیار بزرگی در رابطه با تعهد خود به فضای بازی موبایل گرفته است.نه تنها تصمیم غروب خورشید را گرفتم Apex Legends Mobile کمتر از یک سال پس از راه اندازی، این شرکت همچنین اعلام کرد که آن را لغو می کند موبایل میدان جنگ.

نسخه‌ای از سری محبوب تیراندازی برای موبایل مدتی است که در حال توسعه بوده است و جزئیات و اسکرین‌شات‌ها در صفحه Play Store نشان می‌دهند که عرضه آن تقریباً قریب‌الوقوع است. با این حال، EA اعلام کرده است که به دنبال تغییرات اخیر برنامه داخلی، میدان جنگ این فرنچایز تصمیم گرفته است که توسعه بازی های موبایل را متوقف کند.

ما همچنین تصمیم گرفته ایم که توسعه فعلی را متوقف کنیم. میدان جنگ عنوان موبایل،» این شرکت در این اطلاعیه نوشت. با پیشرفت صنعت، استراتژی ما عمیقاً در هم تنیده شده است. میدان جنگ اکنون که اکوسیستم شکل گرفته است، تصمیم گرفته ایم از جایی که اکنون هستیم حرکت کنیم تا چشم انداز فرنچایز را به حداکثر برسانیم و انتظارات بازیکنان خود را برآورده کنیم. سخت کار می کنیم. از میدان جنگ پتانسیل عظیمما سخت کار می کنیم تا تکامل پیدا کنیم میدان نبرد 2042، و در حال آماده سازی برای آینده ما است میدان جنگ تجربه در استودیوهای سراسر جهان. ”

علاوه بر ادامه حمایت میدان نبرد 2042، EA موارد بیشتری دارد میدان جنگ تیم های مختلفی از جمله Ridgeline Games و Ripple Effect Studios روی این پروژه کار می کنند. بر اساس گزارش ها، DICE نیز شروع به کار روی پروژه بعدی خود کرده است. میدان جنگ بازینویسنده: Shubhankar Parijat