مرجع Battlefield 2042 Year 2 در Origin API یافت شد


ارتقای احتمالی سال دوم میدان نبرد 2042 در فروشگاه دیجیتال Origin EA یافت شد. کاربر Reddit daniluk400 توانست با استفاده از Origin API وجود این ارتقا را تأیید کند.

ارتقاها اکنون دارای متن مکان‌دار هستندمیدان نبرد 2042 – ارتقاء سال 2 – PC – WW.» قیمت ارتقاء به وضوح 2 یورو است، اما قیمت در حال حاضر نیز می تواند یک مکان نگهدارنده باشد. همچنین، به نظر می رسد این لیست آخرین بار در 17 مارس به روز شده است. این بدان معناست که به احتمال زیاد یک آیتم قدیمی در سرورهای Origin باقی مانده و فراموش شده است.

ناشر EA و توسعه دهنده DICE هنوز هیچ اطلاعیه جدیدی در مورد محتوای آینده ارائه نکرده اند. میدان نبرد 2042این بازی اخیراً فصل چهارم خود را به نام ساعت یازدهم راه اندازی کرده است که تعداد زیادی محتوای جدید از جمله AP های جدید، جاسوسان جدید، سلاح های جدید و موارد دیگر را معرفی می کند.

میدان نبرد 2042 Season 4: 11th Hour در پایان فوریه شروع شد و DICE از آن زمان تاکنون درباره محتوای احتمالی آینده بازی اظهار نظری نکرده است.حضور میدان نبرد 2042 ارتقاء سال دوم می تواند نشان دهد که محتوای تیراندازی چند نفره یک سال دیگر در حال توسعه است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *