Battlefield 2042 یک حالت فرار با مضمون Dead Space با زمان محدود اضافه می کند


میدان جنگ 2042 نه اینکه داغ‌ترین بازی در حال حاضر باشد، اما توسعه‌دهنده DICE با برنامه‌های پشتیبانی پس از راه‌اندازی به خوبی در راه است، حتی اگر بازی تیراندازی اول شخص موفق به حفظ پایگاه بازیکنان سالمی نشده باشد. در واقع، به عنوان بخشی از فصل هفتم (و آخرین) در حال انجام، بازی به زودی حالت محدود جدیدی را اضافه می کند که ممکن است طرفداران را شگفت زده کند.

حالت جدیدی به نام Outbreak فضای مرده موضوع “شیوع” است. با توجه به تصاویر گیم پلی نشان داده شده در تریلر منتشر شده، بازیکنان به طور موثر یک حالت فرار، برای مقابله با انبوهی از دشمنان مرده و دستیابی به اهداف مختلف همکاری خواهند کرد. به هر حال، تریلر برخی از لوازم آرایشی نوستالژیک ایزاک کلارک را نیز برای طرفداران سریال ترسناک بقای علمی تخیلی معرفی می کند. Outbreak در تاریخ 9 جولای منتشر خواهد شد و به مدت یک هفته تا 16 جولای ادامه خواهد داشت.

فضای مرده فراتر میدان جنگ در حالی که هر دو فرنچایز متعلق به EA هستند، 2023 فضای مرده نسخه بازسازی شده نیز رسمی است میدان جنگ آنها اوایل سال جاری یک استودیوی توسعه مشترک تاسیس کردند. با این حال برخی از طرفداران این سریال ندای وظیفهیک کراس اوور بادخیز برای علاقه مند نگه داشتن بازیکنان.

در همین حال، کار ساخت و ساز در جاده های اصلی زیر میدان جنگ توسعه بازی ادامه دارد و نشت‌ها نشان می‌دهد که تیراندازی قصد دارد در اکتبر 2025 منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید