Battlefield 2042 – کلاس های اولیه 2023، نقشه های بیشتر دوباره کار شده است


DICE برنامه هایی را برای آینده ترسیم کرد میدان نبرد 2042، به سمت سال 2023 حرکت می کند. به‌روزرسانی 3.1 اواخر این ماه منتشر شد و نسخه جدیدی از مانیفست را با قابلیت مشاهده، پوشش، خط دید و مسیرهای بین پرچم‌ها اضافه کرد. در اوایل سال 2023، تعمیرات اساسی Breakway با به‌روزرسانی 3.2، با Oil Rig به عملیات نزدیک‌تر و پرچم‌های جدید برای مناطق به‌روز شده در شهرها و پالایشگاه‌ها، فعال خواهد شد.

اما بزرگترین ویژگی جدید در به روز رسانی 3.2 کلاس ها است. همه متخصصان یک نقش تعریف شده را با ابزارها و تجهیزات بر اساس هدف خود انجام می دهند. از اوایل سال 2023، Specialist جدید برای فصل 4 کلاس Recon خواهد بود. آنها همچنین آخرین متخصصانی هستند که اضافه می شوند.

“با بازگشت کلاس ها و کل فهرست 14 بازیکن، ما از تعداد متخصصان و گیم پلی متنوعی که آنها می توانند تجربه کنند خرسندیم. تمرکز بر گسترش sandbox برای ایجاد تغییرات طراحی و تعادل در کلاس است. مبارزه، و همچنین گسترش پوست و لوازم آرایشی به شما راه هایی برای برجسته شدن در میدان جنگ ارائه می دهد.

“بازخورد انجمن ما به ما در کار ما در مورد متخصصان کمک کرده است. شما می خواهید متخصصان را به سیستم کلاس برگردانید. شیب و جدید میدان جنگ تجربه برای آینده در طول پیش تولید.

علاوه بر Specialist جدید، فصل 4 همچنین دارای یک Battle Pass جدید، سخت افزار جدید و یک نقشه جدید است. تعمیرات اساسی Discarded نیز در همان پنجره منتشر خواهد شد. محتوای کاملاً جدید نیز در دست ساخت است و برای فصل 5 برنامه ریزی شده است. هیچ متخصص جدیدی وجود ندارد، اما انتظار نقشه‌ها، سخت‌افزار، پاس‌های نبرد و موارد دیگر را دارید.

نقشه فصل پنجم جدید به عنوان “میدان جنگ فراموش شده که آخرین بار در آن نبرد دیده شده” توصیف شده است. میدان جنگ 4 عصر. منطقه ای بیش از حد رشد کرده که در جنگ 2042 توسط پوشش گیاهی بلعیده شده است. ترکیبی از نبردهای خودرویی و پیاده نظام را ترویج می کند، به این معنی که بازی تیمی کلید پیروزی است. ”

میدان نبرد 2042 برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. به تازگی در Game Pass Ultimate و EA Play منتشر شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید