توسعه‌دهنده می‌گوید واکنش‌های منفی «Battlefield 2042» به لغو Battle Mobile کمک کرد


ندای وظیفه: موبایلاکتیویژن در همه معیارها، به ویژه درآمد، بسیار موفق بوده است، و این شرکت اخیرا شاهد تعدادی از ناشران بزرگ بوده است که به دنبال افزایش جایگاهی در فضای بازی های موبایلی هستند. . EA سعی کرد پا جای پای رقبای خود بگذارد.موبایل میدان جنگبا این حال، این بازی در نهایت در اوایل سال جاری لغو و بسته شد.

دلایل مختلفی برای آن وجود داشت، اما به گفته الکس سروپیان، بنیانگذارموبایل میدان جنگتوسعه یافته توسط Industry Toys – خرابی کنسول و کامپیوترمیدان نبرد 2042عامل بزرگی بود

سروپیان در مصاحبه اخیر با Mobilegamer.biz گفت:میدان نبرد 2042او گفت که “یک سری از درون نگری ها” را انجام داد که به پایان فروش عناوین تلفن همراه کمک کرد، در حالی که تغییرات اپل در قوانین IDFA، یک شناسه منحصر به فرد ناشناس برای تبلیغ کنندگان، همچنین “اکتساب کاربر” بود.با یکدیگرموبایل میدان جنگ،موبایل apex legendsدر اوایل سال جاری متوقف شد.

«در آغاز، تمام بادهای جهان در بادبان بودند. موبایل SS Battlefield: از [shooter] ژانر در حال رشد است، این یک IP عالی است، ما یک تیم عالی داریم و همه اینها بسیار خوب بوده است.” «سال گذشته چندین اتفاق افتاد. میدان نبرد 2042 بیرون آمد و واکنش جامعه بود 2042 خوب نبود این منجر به یک سری از درون نگری های آبشاری شد.

اپل همچنین قوانین IDFA را تغییر داد که جذب کاربر را بسیار گران‌تر کرد. 2042 توزیع پولی به دلیل قوانین IDFA به مراتب گرانتر شده است.

“بعد از آن راس بیرون آمد و نمی‌دانم آیا EA در مورد دلایل مالی صحبت کرده یا چیزی در مورد اینکه چرا آن را لغو کرده‌اند، اما فکر می‌کنم آنها می‌توانند بدون اینکه من آن را بگویم، جاهای خالی را پر کنند. ”

ولیمیدان جنگدر چند سال گذشته ضربه بسیار زیادی خورده است، اما به نظر می رسد EA برنامه های بلندپروازانه ای برای گسترش و بهبود فرنچایز دارد.جدیدمیدان جنگبازی در حال حاضر در حال توسعه است و DICE روی چند نفره کار می کند و Ridgeline Games نیز در حال توسعه یک کمپین روایی است که احتمالاً در سال 2024 راه اندازی می شود. در همین حال استودیو Ripple Effect نیز در حال کار بر روی یک بازی دیگر است. میدان جنگتجربه.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *