Battle Vision Network یک بازی پازل جدید PvP برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید است که توسط استودیوی توسعه Grindstone ساخته شده است.


Capybara Games، استودیوی توسعه دهنده عناوین Apple Arcade سنگ آهنآخرین کار خود را اعلام کردند.شبکه دید نبرداین بازی برای رایانه های شخصی، iOS و اندروید منتشر خواهد شد و با یک تریلر معرفی شد که در ادامه می توانید مشاهده کنید. نسخه موبایلی بازی از طریق نتفلیکس منتشر خواهد شد.

شبکه دید نبرد بازیکنان در نبردهای پازلی یک به یک با دیگر بازیکنان شرکت می کنند. در این بازی بازیکنان تیمی متشکل از شخصیت های سراسر کهکشان را تشکیل می دهند. هر واحد دارای توانایی ها و ظاهر سفارشی خود است که امکان سفارشی سازی بیشتر را فراهم می کند.

این عنوان نیز یک بازی زنده خواهد بود و به مرور زمان محتوای جدیدی به آن اضافه خواهد شد. هر فصل از بازی دارای یک قوس داستانی است که تحت تأثیر اقدامات، انتخاب ها، بردها و باخت های بازیکنان بازی است.

در مقابل شبکه دید نبردCapybara Games بازی‌های بسیار تحسین‌شده‌ای از جمله Grindstone فوق‌الذکر تولید کرده است. زیر، ابر برادران: شمشیر و جادو، و Might and Magic: Clash of Heroes.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید