Banishers: Ghost of New Eden دارای پنج پایان است، جزئیات در دفتر خاطرات توسعه به انتخاب بازیکن بستگی دارد.


از جانب زندگی عجیب است به خون آشامبازی‌های “DON’T NOD” اغلب بر مکانیک انتخاب و نتیجه تمرکز می‌کنند و توسعه‌دهندگان با RPG‌های اکشن آینده‌شان این موضوع را دوچندان می‌کنند. Vanishers: Ghosts of New Eden. دفتر خاطرات توسعه‌دهنده تازه منتشر شده به طور خاص بر روی آن جنبه از تجربه تمرکز می‌کند و جزئیات جدیدی در مورد انتظارات بازیکنان ارائه می‌دهد.

Vanishers: Ghosts of New Eden این فیلم روی Anthea Duarte و Red Mac Wraith، شکارچیان باتجربه ارواح که عاشق یکدیگر هستند، تمرکز دارد. به عنوان Vanishers، آنها سوگند خورده اند که از دنیای زنده ها در برابر مردگان محافظت کنند، اما وقتی آنتها می میرد و خودش به عنوان یک روح باز می گردد، آنها مجبور به انتخاب دشواری می شوند – او را رها کنید یا بمیرید. آیا سعی می کنید بخوابید. یا او را به زندگی برگرداند؟ به نظر می رسد مکانیسم انتخاب اصلی از این موضوع پدید می آید. زیرا برای انجام دومی، رد باید تا حد امکان افراد بیشتری را بکشد و روح آنها را در آنته آ بریزد.

دفتر خاطرات توسعه‌دهنده بر جست‌وجوی بازی تمرکز دارد که مکانیک‌های انتخاب‌ها و پیامدهای آن بر آن تأثیر می‌گذارند، که در آن رد با زنی مواجه می‌شود که توسط روح شوهر مرده‌اش تسخیر شده است. او در زندگی شریک بدرفتاری بود، اما حتی در مرگ همسر سابقش عاشق او می شود و مصمم است از مردی که جایگزین او شده است انتقام بگیرد. با توجه به “DON’T NOD”، در اینجا بازیکن باید شوهر مرده خود را بدرقه کند، به او کمک کند تا از جهان صعود کند و از دنیا بگذرد، یا مسئولیت را به همسر یا شریک جدید خود بدهد، یا یکی یا دیگری را قربانی کند. انتخاب کنید. در تلاش برای بازگرداندن آنته به او کمک کنید.

“لطفا سر تکان نده” را دنبال کنید Vanishers: Ghosts of New Eden پنج پایان مختلف وجود دارد که “مجموع تصمیمات زیادی را که باید می گرفتید آشکار و منعکس می کند.” برای اطلاعات بیشتر و مشاهده پیشرفت های مختلف در کوئست های فوق، ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

Vanishers: Ghosts of New Eden ‘ در 13 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید