Banishers: Ghosts of New Eden بررسی اجمالی تریلر داستان، انتخاب ها، توانایی ها


DON’T NOD و Focus Entertainment تریلر جدیدی از بازی DON’T NOD منتشر کرده اند. Vanishers: Ghosts of New Eden. در این اکشن RPG در آمریکای شمالی، شکارچیان ارواح Red و Anthea در زمین پرسه می زنند تا روح های سرگردان را آرام کنند. آنچه عجیب است این است که اگرچه آنته آ مرده است، اما روح او همچنان به رد بسته می شود.

شما می توانید برای کمک به رستاخیز Anthea یک فرد زنده را قربانی کنید یا فردی را نجات دهید، اما ممکن است آنها همیشه شایسته رحمت نباشند. در هر صورت، انتخاب های شما عواقبی دارد. شما همچنین با ارواح مختلفی روبرو خواهید شد و می توانید انتخاب کنید که آنها را به خلأ تبعید کنید یا به آنها کمک کنید تا به آسمان صعود کنند.

بازیکنان به نوبت Red و Anthea را کنترل می کنند، اولی از شمشیر، جادو Firebane و تفنگ استفاده می کند و دومی از ضربات روانی استفاده می کند. هر دو توانایی جدید را می توان باز کرد، اما Anthea در خارج از نبرد برتر است و با Spectral Leap به قلمروهای بالاتر دسترسی پیدا می کند. ما شما را تشویق می کنیم که برای کشف چیزهای جدید از مکان های قبلی بازدید کنید.

Vanishers: Ghosts of New Eden در 7 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. گیم پلی گسترده تر را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *