Banishers: Ghosts of New Eden به فوریه موکول شد


بازی RPG اکشن Focus Entertainment Vanishers: Ghosts of New Eden همه چیزهایی که تاکنون دیده‌ایم بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسند، اما به نظر می‌رسد که برای دستیابی به آن باید کمی بیشتر از آنچه قبلاً انتظار می‌رفت صبر کنیم. پیش از این قرار بود در 7 نوامبر اکران شود، اما به فوریه سال آینده موکول شد.

در اطلاعیه ای که در توییتر منتشر شد، سر خود را تکان ندهید: ناپدید کننده ‘ تکمیل شده و برای انتشار برنامه ریزی شده است، اما انتشار آن به تعویق افتاده است تا خارج از یک برنامه شلوغ انتشار باشد که در آن بسیاری از بازی های اصلی قرار است منتشر شوند. در هفته های آینده موارد زیر رخ خواهد داد: Super Mario Bros. Wonder، Marvel’s Spider-Man 2، Call of Duty: Modern Warfare 3، Alan Wake 2، و بسیاری از نسخه های دیگر برنامه ریزی شده است.

DON’T NOD نوشت: «بازی های فراموش نشدنی زیادی در سال 2023 وجود دارد که مهم است که هر کدام به خوبی بدرخشند. “Vanishers: Ghosts of New Eden مستثنی نیست اکنون که به پایان رسیده و برای انتشار برنامه ریزی شده است، امیدواریم داستان Red and Anthea در کانون توجهی قرار گیرد که شایسته آن است. ”

لازم به ذکر است که بازی در حال حاضر قرار است در تاریخ ۲۲ بهمن ماه عرضه شود که دوره بسیار شلوغی نیز می باشد. در هفته‌های آینده که از اواخر ژانویه شروع می‌شود، در اینجا آنچه قرار است اتفاق بیفتد. Like a Dragon: Infinite Wealth، Tekken 8، Granblue Fantasy: Relink، Persona 3 Reload، Helldivers 2، Final Fantasy 7 Rebirth، و Suicide Squad: Kill the Justice League، بین دیگران.

پس از آزادی، Vanishers: Ghosts of New Eden این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید