Bandle Tale: A League of Legends Story یک بازی جدید است که بر روی اکتشاف و کاردستی متمرکز شده است


توسعه‌دهنده Lazy Bear Games و ناشر Riot Forge، مجموعه‌ای از اسپین‌آف جدید را در تنظیمات League of Legends اعلام کرده‌اند.با عنوان Bandle Tale: League of Legends Story، بازی جدید قرار است در سال 2024 برای رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر شود. تریلر را ببینید.

Bandle Tale: League of Legends Story بازیکنان در نقش Yordle که در جزیره منزوی Yarnville زندگی می کند، بازی می کنند. بازیکنان جزیره را کاوش می کنند، مواد جدید را جستجو می کنند و شروع به ساختن چیزهای جدید می کنند. بازی حول محور اتحاد مجدد باندل سیتی با پیدا کردن دوستان جدید و بازیابی پورتال ها می چرخد.

بازیکنان می‌توانند باندل‌وود را کاوش کنند و دنیای League of Legends را گسترش دهند. در حین کاوش، بازیکنان می توانند موجودات جدیدی را کشف کنند، مواد جمع آوری کنند و آیتم های به ظاهر غیرممکن را برای بیدار کردن پورتال های جادویی بسازند.

این بازی همچنین تمرکز زیادی روی جنبه‌های اجتماعی دارد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که جشنواره‌هایی را میزبانی کنند تا Yordles همنوعان خود را خوشحال و سرگرم کنند. بازیکنان می توانند از مکانیک های پخت و پز دقیق بازی برای ایجاد غذاهای جدید و باز کردن دستور العمل های جدید استفاده کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *