پانل نمایشگاه تابستانی Bandai Namco در نمایشگاه Anime Expo در 5 جولای معرفی شد


Bandai Namco در Summer Game Fest یا Xbox Game Showcase حضور زیادی نداشت، اما پنل جدیدی را برای Anime Expo 2024 اعلام کرد. پنل Summer Showcase در تاریخ 5 ژوئیه در ساعت 5:30 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می شود و ناشر می گوید که “مملو از اطلاعیه ها، افشاگری ها و اولین نگاه های مورد انتظار به بازی های انیمه خواهد بود.”

این ارائه که تا ساعت 6:50 بعد از ظهر به وقت محلی به طول خواهد انجامید، در قالب پنل برگزار می شود و “برترین سازندگان بازی های انیمیشن ژاپنی” در آن حضور خواهند داشت. توپ اژدها، گاندام و هنر شمشیر آنلاین می تواند اخبار و به روز رسانی ها را دریافت کند و شرکت کنندگان می توانند بازی کنند جرقه زدن توپ اژدها! ZERO، شمشیر هنر آنلاین خیالی خیالی و گندام شکن 4 حداقل در غرفه ناشر توپ اژدها طرفداران می توانند انتظار گیم پلی جدید را داشته باشند جرقه!صفردر 11 اکتبر منتشر خواهد شد.

من هنوز این را نمی دانم مبارزه با آس 8اپیزود سوم جنگ ستارگان که شایعه شده پروژه بزرگ بعدی باندای نامکو خواهد بود، اعلام شد. این دنباله که به طور مشترک توسط ORCA و ILCA ساخته شده است، بر روی Unreal Engine 5 اجرا می شود. به طور دقیق، این از یک سازنده بازی انیمه نیست، بنابراین هیچ اطلاعیه ای وجود نخواهد داشت، اما من مشتاقانه منتظر آن هستم. تا آن زمان، منتظر به روز رسانی ها باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید