به نظر می رسد Bandai Namco در حال پیش نمایش بازی بعدی Tales است.


3 سال از انتشار آن می گذرد داستان های ظهورطرفداران فرنچایز JRPG Bandai Namco به طور فزاینده ای نگران زمان عرضه قسمت بعدی هستند و در حالی که این شرکت هنوز اعلام رسمی نکرده است، حتی ممکن است به قسمت بعدی این سری اشاره کند.

شرکت Bandai Namco در مجمع عمومی اخیر سهامداران این شرکت اعلام کرد داستان یک نماینده از ارائه جزئیات در مورد بازی به مناسبت 30 سالگی این فرنچایز خودداری کرد، اما به نظر می‌رسید که به اطلاعیه‌های آینده اشاره می‌کند که هنوز اعلام نشده است.

@gasu_y در توییتر (از طریق Push Square) گزارش داد: “چیزهایی وجود دارد که نمی توانیم در اینجا به اشتراک بگذاریم، اما لطفاً منتظر اعلام رسمی در آینده باشید.”

از داستان سال آینده رویداد سی‌امین سالگرد این فرنچایز خواهد بود، بنابراین اصلاً جای تعجب نیست که Bandai Namco با انتشار یک بازی جدید در این فرنچایز این مناسبت را گرامی می‌دارد. به خصوص با توجه به اینکه چهار سال از انتشار آن می گذرد. داستان های ظهور تا سال آینده

جالب اینجاست که Bandai Namco در حال برنامه ریزی برای یک نمایشگاه تابستانی در Anime Expo در تاریخ 5 جولای است. شرکت ممکن است در رابطه با آن اطلاعیه بدهد. داستان حتی اگر لزوماً یک بازی مرتبط با انیمه نباشد، وجود دارد؟ یا باید تا نمایشگاه بازی توکیو در سپتامبر امسال صبر کنیم؟ در هر صورت، قسمت بعدی این سری ممکن است خیلی دور نباشد، بنابراین انتظار می‌رود در ماه‌های آینده جزئیات بیشتری را بشنوید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید