Bandai Namco 5 بازی منتشر نشده را کنسل کرد


از آنجایی که بودجه ساخت بازی با سرعت نگران کننده ای در حال گسترش است، ناشران به طور فزاینده ای در مورد پروژه هایی که آنها را سبز می کنند انتخاب می شوند. این مورد در مورد Bandai Namco است، زیرا این شرکت ژاپنی در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود (به دست آمده توسط IGN) فاش کرد که پنج پروژه اعلام نشده را که در حال توسعه بودند لغو کرده است.

تاکاشی موچیزوکی از بلومبرگ گزارش داد. توییتراین شرکت این لغو را به دلیل زیان حیرت‌انگیز 21 میلیون ینی ناشی از کاهش ارزش بازی‌های ناشناس که عملکرد ضعیفی داشتند، مقصر دانست. با این حال، بازی مورد بحث ظاهراً یک RPG اکشن آنلاین رایگان است. پروتکل آبیدر ژوئن سال گذشته در ژاپن منتشر شد و قرار است اواخر امسال در اروپا و ایالات متحده عرضه شود.

سال گذشته گزارشی حاکی از آن بود که Bandai Namco در حال کار بر روی یک نسخه موبایل است. پروتکل آبی مشارکت با Tencent. باید دید این پروژه به خصوص با توجه به عملکرد ضعیف بازی تا اینجای کار در ژاپن، جزو پنج پروژه لغو شده قرار می گیرد یا خیر.

Bandai Namco می گوید که قوانین سختگیرانه تری را برای تصمیم گیری در مورد پروژه هایی که باید سبز شوند وجود دارد، که همانطور که انتظار دارید به دلیل افزایش هزینه های توسعه است. با این حال، همه چیز برای این شرکت غم و اندوه نیست. تکن 8 بیش از 2 میلیون دستگاه در کمتر از سه هفته فروخته شده است و Bandai Namco می گوید: “این نتیجه بهتر از آنچه در این مرحله انتظار داشتیم است.”

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید