پچ 7 Baldur's Gate 3 در ماه سپتامبر مودهای رسمی اضافه خواهد کرد


به عنوان یک RPG در مقیاس بزرگ که می توان صدها ساعت از آن لذت برد، دروازه بالدر 3 از نظر محتوا یا ویژگی‌ها کم نیست، اما لارین استودیو توسعه‌دهنده همچنان با به‌روزرسانی‌ها، موارد بیشتری را اضافه می‌کند. سازنده قبلاً تأیید کرده بود که هفتمین وصله اصلی بازی از زمان عرضه، ویژگی جدید دیگری را در قالب ابزارهای مودینگ رسمی به ارمغان خواهد آورد، و اکنون ما تأیید کرده‌ایم که چه زمانی جزئیات ارائه می‌شود.

لارین استودیو اعلام کرد پچ 7 منتشر خواهد شد دروازه بالدر 3 که در ماه سپتامبر منتشر شد، ابزارهای مودینگ رسمی (و همچنین پایان شیطانی جدید ذکر شده و غیره) را معرفی می کند. با این حال، آزمایش این پچ در حال حاضر در حال انجام است و لاریان این فرآیند را به دو مرحله تقسیم کرده است. یک تست آلفای بسته برای این پچ از امروز، 3 ژوئن آغاز می‌شود و انتظار می‌رود که یک تست بتا بسته (در مجموع تا 1000 بازیکن) در ماه جولای منتشر شود.

“ما در تابستان بر روی بازخورد شما کار خواهیم کرد، بنابراین زمان خواهیم داشت تا پچ 7 را برای انتشار در سپتامبر نهایی کنیم. در این بین، چیزهای بیشتری برای ارائه داریم، از جمله چند سالگرد عجیب و غریب که به ماه ها نگاه می کنیم. از زمان انتشار، ما قصد داریم آن را برای شما بیاوریم. در همین حال، ویژگی‌های دیگری که قبلاً وعده داده شده بود، مانند حالت عکس و بازی متقاطع، هنوز در دست ساخت هستند.

برگردیم به مبحث مودها، لاریان می‌گوید که قابلیت ایجاد مودها فقط برای پخش‌کننده‌های رایانه شخصی در دسترس خواهد بود، اما منتخبی از حالت‌های ایجاد شده نیز برای کاربران کنسول در دسترس خواهد بود. به طور خاص، این فرآیند چگونه کار می کند؟

“در رایانه شخصی، قبل از اینکه مودها در مرورگر بازی در دسترس قرار گیرند، بررسی های پایداری عمومی و شرایط خدمات انجام می شود. در کنسول ها، یک فرآیند تنظیم اضافی تضمین می کند که کدام یک از این مودهای رایانه شخصی تضمین می کند که آیا با پشتیبانی بین پلتفرم در دسترس می شود یا خیر.” لاریان می گوید. «در حالی که همه مودهای رایانه شخصی در کنسول ها در دسترس نخواهند بود، ما دستورالعمل هایی را منتشر خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم بفهمید چه محتوایی بررسی های لازم را انجام می دهد، ما به حمایت از جامعه مودها، هم در داخل و هم در خارج از خط لوله رسمی، بدون مسدود کردن شما ادامه خواهیم داد.»

دروازه بالدر 3 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید