Orin the Red در Baldur’s Gate 3 توسط همان بازیگر نقش لیدی دیمیترسکو در Resident Evil Village بازی خواهد شد.


مگی رابرتسون بازیگر سینما فاش کرد که قرار است در فیلم Orrin the Red ایفای نقش کند. دروازه بالدر 3به گزارش یوروگیمر. رابرتسون برای طرفداران بازی های ویدیویی آشنا خواهد بود، زیرا قبلاً نقش خود را بازی کرده است. دهکده مقیم شیطان آنتاگونیست لیدی دیمیترسکو.

Orin the Red یک شخصیت متخاصم در حال تغییر شکل در بازی است که در طول بازی برای آزمایش بازیکن ظاهر می شود.

جزئیات جدید متعدد در مورد دروازه بالدر 3 فاش‌های این هفته شامل این واقعیت است که پخش استاندارد یک RPG جدید بین 75 تا 100 ساعت طول می‌کشد.

در طول نمایشگاه این هفته، سازنده Larian از یک تیزر تریلر جدید رونمایی کرد و در عین حال در مورد برخی از ویژگی های بازی صحبت کرد. در میان چیزهای دیگر، بازیکنان می‌توانند به یک نوار لغزنده بلوغ برای تنظیم سن شخصیت دسترسی داشته باشند و شخصیت‌های تایفلینگ می‌توانند شاخ‌های خود را با رنگ‌های مختلف سفارشی کنند. استودیو همچنین در مورد چند کلاسه صحبت کرد، جایی که برخی از کلاس های قدرتمندتر فقط در مراحل بعدی بازی در دسترس خواهند بود.

دروازه بالدر 3 در تاریخ 3 آگوست برای PC و در 6 سپتامبر برای PS5 منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه بر روی رایانه شخصی در دسترس است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *