محبوب ترین ترکیب های چند کلاسه Baldur’s Gate 3 فاش شد


توسعه دهنده Larian Studios دروازه بالدر 3، این بار بر انتخاب ترکیبی چند کلاسه مبتنی بر بازیکن متمرکز شده است. مدیر محصول Emily Guerra تصمیم گرفت تا با ارائه پیشنهادات خود استودیو برای ترکیب‌های بالقوه قدرتمند چند کلاسه در بلاگ پلی‌استیشن، پایه بازیکنان را بیشتر هیجان‌زده کند.

با توجه به نمودار 20 محبوب ترین ترکیب، به نظر می رسد محبوب ترین ترکیب کلاس Rogue و Ranger باشد که تقریباً 175200 بازیکن آن مسیر را انتخاب می کنند. در رتبه دوم، ترکیب Barbarians و Fighters با 158161 بازیکن قرار دارد و پس از آن Barbarians و Paladins با 109926 بازیکن در رده سوم قرار دارند. به نظر می رسد کم محبوب ترین ترکیب چند کلاسه Fighter و Warlock با 63977 بازیکن باشد.

پیشنهادات Larian شامل ترکیبی از Paladin و Warlock، استفاده از Warlock’s Blade Pact برای افزایش بیشتر توانایی‌های Paladin و برای بازیکنانی است که می‌خواهند در هر نوبت حملات کوچک زیادی داشته باشند. شامل ترکیبی از Rogue و Monk، Tempest Cleric و Storm Sorcerer. Druid و Barbarian با انباشتن آسیب رعد و برق، مکانیک‌های Druid’s Wild Shape و Barbarian’s Fury را با هم ترکیب می‌کنند و در نهایت جادوگر و Warlock هم‌افزایی spellcasting را ایجاد می‌کنند.

دروازه بالدر 3 در ماه آگوست برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و PS5 اوایل این ماه عرضه خواهد شد. این بازی همچنین در تاریخ بعدی برای Xbox Series X/S نیز عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید