فروش دسترسی زودهنگام Baldur’s Gate 3 پنج برابر بیشتر از Divinity: Original Sin 2 است


در حدود یک دهه گذشته، Larian Studios خود را به عنوان یکی از توسعه دهندگان RPG پیشرو در صنعت تثبیت کرده است و دو تجربه باورنکردنی را پشت سر هم ارائه می دهد.الوهیت: گناه اصلیو عاقبت آن هر دو بازی برای توسعه دهندگان بلژیکی موفقیت های حیاتی و تجاری بودند. البته این بدان معناست که هیچ کمبودی برای غول نقش آفرینی آینده وجود ندارد.دروازه بالدر 3– به نظر می رسد که این مسیر حتی موفق تر از تلاش های گذشته استودیو است.

سوئن وینکه، بنیانگذار استودیو لارین، در مصاحبه اخیر با Eurogamer فاش کرد:دروازه بالدر 3است، در دوره دسترسی اولیه،الوهیت: گناه اصلی 2 بود. وینکه از افشای ارقام خاص درآمد خودداری کرد، اما گفت:دروازه بالدر 3فروش Early Access نزدیک به پنج برابر بیشتر از قبل استالوهیت: گناه اصلی 2در دوره دسترسی اولیه خودش مدیریت خواهد شد.

“بسیار موفق تر از این.” DOS2. شما نمی توانید مقایسه کنید.” “من فکر می کنم در دسترسی اولیه 5 برابر یا بیشتر است. شما نمی توانید اعداد را حفظ کنید. دیوانه کننده به نظر می رسد، اما حقیقت دارد. اما بسیار بسیار موفق تر از این بوده است. DOS2 در دسترسی اولیه بود. اما اکنون بسیاری از مردم به این شرکت اعتماد دارند و به نوع گیم‌پلی‌ای که ما ارائه می‌دهیم اعتماد دارند، بنابراین در اوایل تغییر شکل دادند، بنابراین این طبیعی است. ”

دروازه بالدر 3تقریباً 3 سال است که از اکتبر 2020 در رایانه شخصی در دسترس اولیه قرار دارد. Larian از آن زمان تاکنون میزان فروش را فاش نکرده است، اما اندکی پس از دسترسی اولیه بازی، Winke گفت که فروش اولیه RPG “دیوانه کننده” بوده است.

دروازه بالدر 3نسخه کامل “” در تاریخ 3 آگوست برای PC و PS5 در تاریخ 15 شهریور منتشر خواهد شد. Larian در حال حاضر روی نسخه Xbox Series X/S نیز کار می‌کند، اما استودیو برای بهینه‌سازی صحیح صفحه‌نمایش برای سخت‌افزار ضعیف‌تر تلاش کرده است. Xbox Series S می گوید که این ویژگی برای بازی ها “باید” است. Larian انتظار دارد که Xbox Series X/S در سال 2023 عرضه شود، اگرچه هنوز تاریخ انتشار رسمی اعلام نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *