Baldur's Gate 3 – بازیکنان Xbox Series X/S در حال از دست دادن پیشرفت هستند، Larian در تلاش است تا آن را «در اسرع وقت» حل کند.


استودیو لاریان دروازه بالدر 3، نسخه Xbox Series X/S در جریان The Game Awards منتشر خواهد شد. متأسفانه، یک باگ جدی در Xbox وجود دارد که باعث می شود پیشرفت خود را از دست بدهید.

سازنده در توییتر گفت که از این مشکل آگاه بوده و تأیید کرده است که این مشکل هنگام ذخیره و خروج از بازی رخ می دهد. مشخص شد که یک مشکل سیستم عامل باعث شده است که “فایل ذخیره شده هنوز به طور کامل به دیسک متصل نشده باشد”. مایکروسافت از رفع مشکل آگاه است و در حال کار بر روی آن است، اما به دلیل کاهش قدرت پردازش به دلیل تعطیلات، “ممکن است مدتی طول بکشد تا رفع مناسب در دسترس باشد.”

توسعه دهنده در حال حاضر به بازیکنان توصیه می کند که ذخیره متقاطع را فعال کرده و حساب های Xbox و Larian خود را پیوند دهند تا به طور خودکار پنج ذخیره آخر خود را در سرورهای توسعه دهنده آپلود کنند. اگر اشکالی رخ داد، می توانید cross-save را دوباره فعال کنید و به فایل های خود دسترسی پیدا کنید. Larian در حال کار بر روی افزایش میزان ذخیره فایل های آپلود شده “در روزهای آینده” است.

“ما کاملاً درک می کنیم که از دست دادن پیشرفت ناامید کننده و غیرقابل قبول است. ما سخت تلاش می کنیم تا مشکل را حل کنیم و شما را در جریان پیشرفت خود قرار خواهیم داد.”

دروازه بالدر 3 همچنین برای PC و PS5 در دسترس است. بررسی های ما در مورد اولی و دومی را بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید