Baldur's Gate 3 – رفع اشکال Xbox Save در تاریخ 16 ژانویه


RPG تحسین شده دروازه بالدر 3 ماه گذشته روی Xbox Series X/S عرضه شد، اما بدون مشکل نبود. بازیکنان باگی را گزارش کردند که باعث شد ساعت‌ها پیشرفت ذخیره نشود و هفته‌ها ادامه داشت. پس از بررسی بیشتر، استودیو Larian متوجه شد که یک مشکل سیستم عامل Xbox مقصر بوده است.

یک راه حل وجود دارد و نسخه ثابت آن در 16 ژانویه منتشر خواهد شد. به گفته توسعه دهنده، “مایکروسافت علت باگ ذخیره ایکس باکس را شناسایی کرده و قصد دارد برای رفع آن یک به روز رسانی سیستم عامل ارائه کند.” بازیکنان می توانند به صورت دستی کنسول های خود را به روز کنند تا آن را در حالت زنده فعال کنند. همچنین می توانید منتظر بمانید تا آن را برطرف کند. هفته آینده در سطح جهانی عرضه شود.

مواردی وجود دارد که باید در نظر داشت. Larian به طور مستقل تأیید نکرده است که آیا این تعمیر کار می کند یا خیر، بنابراین او “خوشبین” است که مایکروسافت این مشکل را حل کرده است، اما ممکن است ارزش آن را داشته باشد که قبل از به روز رسانی دستی منتظر برداشت ها باشید. منتظر به روز رسانی های هفته آینده باشید.

دروازه بالدر 3 همچنین برای PS5 و PC موجود است. یک Hotfix اخیر منتشر شده است که به شما امکان می دهد از آیتم های جستجوی خاصی استفاده کنید بدون اینکه آنها را در موجودی خود داشته باشید. علاوه بر این، دسته‌ها به ایستگاه‌های بین راه اضافه شده‌اند که به شما امکان می‌دهد آنها را بر اساس مکان مرتب کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید