Baldur’s Gate 3 برنده جایزه انتخاب بازیکن پلی استیشن در سپتامبر 2023 شد.


پلی استیشن فاش شد دروازه بالدر 3 در ماه سپتامبر به عنوان یک بازی منتخب بازیکن در پلی استیشن عرضه شد. این بازی که در اوایل سپتامبر برای PS5 منتشر شد، برای کسب افتخارات با عناوین بسیار دیگری رقابت کرد. EA Sports FC 24، و مورتال کامبت 1.

به‌عنوان بخشی از نظرسنجی ماهانه ما برای انتخاب بازی‌های مورد علاقه‌مان منتشر شده در یک ماه مشخص، ظاهراً بازیکنان PS5 در سپتامبر امسال به بازی‌های زیر رأی دادند: دروازه بالدر 3. طبق وبلاگ پلی استیشن، معیار رای گیری اساساً این است که بازیکنان یک بازی را انتخاب کنند که در یک ماه خاص منتشر شده است و دوست دارند آن را به یک دوست توصیه کنند.

علاوه بر انتخاب به عنوان عنوان منتخب بازیکن در ماه سپتامبر، دروازه بالدر 3 همچنین فاش شد که در رتبه دوم در برترین دانلودهای ماهانه PS5 در فروشگاه پلی استیشن قرار دارد.عنوان ورزشی سالانه NBA 2K24 انحصار رتبه بندی، دروازه بالدر 3 من در رتبه دوم قرار گرفتم.

دروازه بالدر 3 به‌روزرسانی‌های زیادی وجود داشته است زیرا توسعه‌دهنده Larian با انتشار مداوم به‌روزرسانی‌های جدید به پشتیبانی از بازی ادامه می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نسخه PS5 این بازی، این مقاله را بررسی کنید. دروازه بالدر 3 بررسی PS5.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید