Baldur’s Gate 3 امکان حذف اعضای Co-op Party شرکت کننده در کمپین را فراهم می کند


استودیو Larian در یک پست اخیر Steam Community بحث های زیادی را مطرح کرد. دروازه بالدر 3، از تایید بهبود عملکرد قابل توجه با پچ 2 تا بحث در مورد “محتوای برش”. او همچنین طرحی را برای ادامه نظارت بر باگ‌ها و اعمال وصله‌ها «در اسرع وقت» ارائه کرد.

ما بر اساس بازخورد شما در حال بهبود هستیم. “دروازه بالدر 3 برای بسیاری از شما معنی زیادی دارد و برای ما نیز به معنای جهان است. ما عاشق این بازی هستیم، اما هنوز تمام نشده است. ما از نظرات، موضوعات و کلمات تشویق کننده شما استقبال می کنیم. ”

یکی از ویژگی‌های قابل توجهی که شرکت امیدوار است به زودی منتشر کند، کمد لباس دوستان Wayward Friends است. به یاد داشته باشید که جادوگران کسی است که به شما اجازه می دهد به شخصیت خود احترام بگذارید. با این حال، این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا اعضای حزب تعاونی را که در کمپین‌ها شرکت می‌کنند حذف کنید و به شکایات مربوط به عدم امکان ورود یا خروج بازیکنان از کمپین‌های دیگر بازیکنان رسیدگی کنید.

تغییر ظاهر خود در حین بازی هنوز در حال توسعه است، اما تاریخ انتشار تایید نشده است (بنابراین می توانید از پچ 2 صرفنظر کنید). منتظر ویژگی های بیشتر از جمله پشتیبانی از مودینگ باشید.

دروازه بالدر 3 در رایانه شخصی موجود است – برای جزئیات بیشتر بررسی ما را بخوانید. این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 و اواخر امسال برای Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید