Baldur’s Gate 3 تا زمان انتشار توسط مایکروسافت و لاریان دست کم گرفته شد


به عنوان بخشی از افشاگری های اخیر از نبرد حقوقی مایکروسافت با کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده، ایمیل هایی ارسال شد که نشان می داد مایکروسافت موفقیت خود را دست کم گرفته است. دروازه بالدر 3 ببینیم کی منتشر میشه

در یک ایمیل زنجیره ای که در مورد بازی های شخص ثالث احتمالی که به Game Pass می آیند بحث می کرد، یکی از مدیران مایکروسافت از یک بازی منتشرنشده در آن زمان نام برد که توسط IGN ضبط شده بود. دروازه بالدر 3 به عنوان “دومین اجرای Stadia PC RPG”. زنجیره ایمیل بیان می کند که مایکروسافت 5 میلیون دلار به توسعه دهنده Larian پرداخت کرده است دروازه بالدر 3 پس از انتشار به Game Pass منتقل می شود.

در یک اتفاق جالب، مایکل دوز، مدیر انتشارات Larian Studios، در پلتفرم رسانه اجتماعی X فاش کرد که خود استودیو نیز موفقیت خود را دست کم گرفته است. دروازه بالدر 3 تو آن را خواهی دید.

هیچ داده‌ای وجود ندارد که بتوان به کسی گفت که چگونه این کار را انجام دهد. BG3 قرار بود اجرا کنم.» آقای دوس گفت. ما فقط باید یک جهش بزرگ و وحشتناک انجام می‌دادیم.»

دروازه بالدر 3 پس از گذراندن مدت زمان زیادی به عنوان یک عنوان Early Access، در اوایل سال جاری بر روی PC منتشر شد. این بازی در ماه جاری برای PS5 نیز منتشر شد. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید