Baldur's Gate 3 کات سین ها و موسیقی های جدیدی را برای پایان شیطانی آینده نمایش می دهد


چون جشن می گیریم دروازه بالدر 3 پس از برنده شدن بهترین بازی سال در جوایز بازی BAFTA، استودیو Larian خود را برای پچ بزرگ بعدی خود آماده می کند. پچ 7 یک Wicked Ending بهبود یافته را به تجربه اضافه می کند و نوید یک “پایان حتی تیره تر” را برای “The Wickedest Playthrough” می دهد حتی اگر به عنوان The Dark Urge بازی نمی کنید. او سپس دو گیف کوتاه از کات سین های جدید برای پایان شیطانی (مراقب اسپویل ها) قرار داد.

کات‌سین‌ها همچنین دارای موسیقی پیش‌گویانه‌ای هستند که توسط بوریسلاو اسلاووف آهنگساز (که همچنین جایزه بافتا را برای بهترین آهنگساز برنده شد) ارائه می‌کند. در زیر می‌توانید یکی از این آهنگ‌ها، «مارچ تاریکی» را گوش دهید. اسلاوف خاطرنشان می کند که پایان تاریک به موسیقی رنگی “تاریک” می بخشد، همراه با جریان پنهانی وحشتناک غیرقابل انکار.

پچ 7 تاریخ انتشار ندارد، اما به نظر می رسد که یکی از بزرگترین ها خواهد بود، به خصوص با اضافه شدن ابزارهای رسمی مودینگ. نسخه آزمایشی بسته روی رایانه شخصی برای آزمایش ویژگی‌های مختلف برگزار شد و Larian قصد دارد جزئیات بیشتری را در هفته‌های آینده به اشتراک بگذارد.

دروازه بالدر 3 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. تخمین زده می شود که “تقریبا دو برابر بیشتر” فروخته است. الوهیت: گناه اصلی 2، که به طور بالقوه به معنای حدود 15 میلیون فروش است. علیرغم این موفقیت، استودیو در حال پیگیری پروژه های جدید است و هیچ قصدی برای توسعه یا توسعه پروژه های جدید ندارد. دروازه بالدر 4.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید