دشواری Baldur’s Gate 3 Tactician مانند این است که “DM تلاش می کند تا آن را به حداکثر برساند” – Larian


استودیو Larian جزئیات جدیدی را فاش کرده است دروازه بالدر 3، از چگونگی کارکرد عاشقانه گرفته تا شخصیت هفتم و آخر Origin، Dark Urge. سومین شخصیت شرور، Orin the Red با بازی مگی رابرتسون (لیدی دیمیترسکو) نیز تایید شده است. دهکده مقیم شیطان). سازنده همچنین تایید کرد که سختی Tactician بازگشته است.

به عنوان بالاترین سختی الوهیت: گناه اصلی 2، تاکتیکی ها بازیکنان را به حد خود سوق می دهند. آمار و تهاجم دشمن همچنان افزایش می‌یابد، اما می‌توانید منتظر اضافه‌های کوچکی نیز باشید که سختی را افزایش می‌دهند.

مت هالند، طراح ارشد مبارزات Larian گفت (رونویسی شده توسط PC Gamer). بهت بزن بعدی لایه محلی است. ما تمام مبارزات بازی را پشت سر گذاشتیم و کمی ادویه اضافه کردیم تا کمی درخشان تر و سخت تر شود. “

این فیلم دو راهب را نشان می دهد که در حال شکست دادن یک اجنه با تعادل سختی استاندارد هستند. اما در Tactician، همان اجنه تیرهای آتشین و بشکه های نفت و مواد منفجره در ورودی شهر دارند. یک هوش مصنوعی وحشیانه.

تاکتیک‌های جالب دیگر عبارتند از حمله به کاستور یا نادیده گرفتن تله‌ها زمانی که دشمن تلاش می‌کند طلسمی را انجام دهد که نیاز به چرخش‌های متعدد دارد. مدیرعامل سوئن وینکه گفت: “وقتی بازی Tactician را شروع می کنی چون “من خوبم” شروع به گریه می کنی. می گویید بازی ما بد است – تقصیر ما نیست! این شما هستید!

اگر می خواهید داستان را تجربه کنید، دروازه بالدر 3 حالت داستانی نصب شده است. همچنین یک حالت هاردکور وجود دارد که هوش مصنوعی را سخت‌تر می‌کند، اما من هنوز نمی‌دانم چگونه (اگر اصلاً) با Tactician کار کند.

دروازه بالدر 3 این بازی در تاریخ 3 آگوست برای رایانه های شخصی و در تاریخ 6 سپتامبر برای بازیکنان PS5 عرضه می شود. 75 تا 100 ساعت برای بازی کردن و حدود 200 ساعت برای انجام همه کارها طول می کشد. البته، با توجه به محتوا و ارزش بازپخش، لاریان معتقد است که بازی‌ها در یک ماه آینده تمام نمی‌شوند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *