ارسال Baldur's Gate 3 PS5 Deluxe Edition تا جولای در آمریکای شمالی به تعویق افتاد


در اوایل سال جاری اعلام شد، دروازه بالدر 3 استودیوی Larian که در ابتدا قرار بود در سه ماهه اول سال جاری عرضه شود، بعداً اعلام کرد که مشکلات ساخت، نسخه‌های کنسول را به آوریل یا می بازگردانده است. در حال حاضر، توسعه دهنده در به روز رسانی در توییتر تایید کرده است که برخی از بازیکنان باید حتی بیشتر منتظر بمانند.

Larian می گوید که به دلیل “تغییرات تولید خارج از کنترل ما”، کسانی که نسخه فیزیکی PS5 Deluxe Edition را در آمریکای شمالی پیش خرید کرده اند، باید تا جولای منتظر بمانند تا آن را به دست آورند.

لاریان نوشت: “به دلیل تغییرات تولید خارج از کنترل ما، ما مجبور شدیم فرآیندهای خاصی را که به طور خاص توسط شرکت تولید کننده در هنگام تولید دیسک های PS5 تنظیم شده است دنبال کنیم و متاسفانه تایید در مناطق خاصی بسیار بیشتر از حد انتظار طول می کشد.”

به گفته لاریان، تمامی نسخه‌های Deluxe Edition PS5 آمریکای شمالی تا دو هفته دیگر آماده می‌شوند و پس از آن 10 روز دیگر طول می‌کشد تا برای بازیکنان ارسال شود.

توسعه‌دهنده نوشت: «تمام نسخه‌های PS5 آمریکای شمالی تقریباً 14 روز دیگر آماده خواهند شد و انتظار می‌رود که ارسال مستقیم به بازیکنان تقریباً 10 روز پس از آن آغاز شود». ما همچنین در حال مذاکره با سازنده هستیم تا ببینیم آیا می‌توانیم کارکنان موقت بیشتری برای کاهش زمان مونتاژ استخدام کنیم.

استودیو بیانیه خود را با عذرخواهی مجدد بابت تاخیر پایان داد.

“ما می دانیم که هنوز افرادی هستند که منتظر بازی Baldur's Gate 3 هستند، و متاسفیم که می شنویم پیش فروش یک بار دیگر به تعویق افتاده است، حتی اگر نسخه دیجیتالی نمی تواند جایگزین یک محصول فیزیکی شود. ما صمیمانه از ناراحتی پیش آمده عذرخواهی می کنیم.” لاریان نوشت. “با تعهد به ایجاد یک نسخه فیزیکی، می‌خواهیم وقتی یک بازی مدرن را از جعبه بیرون می‌آورید، حس نوستالژیکی را از خود به جای بگذاریم، و این تعهدی است که می‌خواهیم به آینده ادامه دهیم، و این بار با شرکای خود کار می‌کنیم. ما برای مدیریت فرآیند برنامه ریزی و تولید از نزدیک با شما همکاری خواهیم کرد.”

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید