Baldur's Gate 3 Physical Deluxe Edition اکنون برای رایانه شخصی عرضه می شود، کنسول هایی که در آوریل یا می در دسترس هستند


استودیو Larian تایید کرده است که یک نسخه فیزیکی لوکس منتشر خواهد شد. دروازه بالدر 3این بازی که دارای نسخه فیزیکی بازی است، ارسال آن برای پیش‌خرید روی رایانه شخصی آغاز شده است. نسخه کنسولی قرار است بین ماه های آوریل و می عرضه شود، اما به دلیل “مشکلات تولید” کمی تاخیر وجود خواهد داشت.

هیچ تاخیر بیشتری برای کنسول انتظار نمی رود، اما توسعه دهنده قصد دارد طرفداران را در مورد وضعیت به روز کند. اگر پیش‌سفارش داده‌اید، مراقب ایمیلی با محتوای مشابه باشید. همچنین همانطور که قبلا تایید شده بود، نسخه Xbox Series X/S شامل چهار دیسک فیزیکی به جای سه دیسک برای نگهداری بازی است.

نسخه Deluxe 79.99 دلار قیمت دارد و شامل موارد زیر است: دروازه بالدر 3، یک مجموعه باکس با الهام از سبک بازی های قبلی که توسط BioWare توسعه داده شده است، یک نقشه جهانی دو طرفه، 32 برچسب، یک پوستر Mind Flayer، دو وصله و یک OST در سه دیسک گنجانده شده است. این RPG که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت تا به امروز بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است و انتظار می‌رود تا اواخر سال جاری پشتیبانی رسمی از مادها نیز انجام شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید