Baldur’s Gate 3 – دارندگان PC Digital Deluxe به مدت 72 ساعت شروع به کار نخواهند کرد


در میان نسخه های اصلی امسال، دروازه بالدر 3 کار استودیو لاریان قطعا در اوج است. در اکتبر 2020 وارد دسترسی زودهنگام خواهد شد و در ماه آگوست برای PC عرضه خواهد شد. هر کسی که امروز دسترسی زودهنگام را خریداری کند، به طور خودکار به نسخه دیجیتال لوکس ارتقا داده می شود.

جوایز شامل بسته آهنگ Divinity Bard، کیسه ماجراجو، دیجیتال OST، کتاب هنری دیجیتال، برگه شخصیت‌های دیجیتال، بسته گنجینه‌های ریولون، پوسته‌های تاس درون بازی و موارد دیگر است. با این حال، 72 ساعت زودتر از پخش کننده های PS5 شروع نمی شود.

“تغییر در تاریخ انتشار، و ارتباطات همراه در مورد نسخه Digital Deluxe Edition بین PS5 و PC، شامل برخی از عوارض بود که به خوبی بیان نشده بود. ما فکر کردیم که بهتر است واضح باشد.” شروع یک ساعت زودتر روی رایانه شخصی غیرواقعی بود. توسعه دهنده در یک پست Steam گفت. باز هم، با توجه به اینکه نسخه رایانه شخصی قرار بود در 31 آگوست عرضه شود، این بدترین نتیجه ممکن نیست.

لاریان همچنین تکرار کرد که فایل ذخیره دسترسی زودهنگام به بازی کامل منتقل نخواهد شد زیرا “غیر ممکن است زیرا بسیار متفاوت است.” این منطقی است، به خصوص که Act 1 در نسخه نهایی بزرگتر است.

دروازه بالدر 3 نسخه PC در تاریخ 3 آگوست و نسخه PS5 در تاریخ 15 شهریور منتشر خواهد شد. لاریان همچنین امیدوار است که پس از رفع مشکلات مربوط به همکاری با صفحه نمایش تقسیم شده، نسخه Xbox Series X/S را اواخر امسال منتشر کند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *