Baldur's Gate 3

Baldur’s Gate 3 – Patch 9 امروز پخش شد. Matt Mercer Voicing Minsc


پانل از جهنم در حال انجام است دروازه بالدر 3استودیو Larian فاش کرده است که پچ 9 عنوان Early Access امروز منتشر خواهد شد. این آخرین آپدیت اصلی قبل از انتشار کامل در سال آینده خواهد بود (اگرچه هنوز می توانید منتظر وصله های فنی باشید). همچنین تایید شده است که مت مرسر صداپیشگی شخصیت افسانه ای مینسک خواهد بود.

جاهیرا و مینسک از اعضای سابق حزب هستند دروازه بالدور ما اینجا فقط یک فیلم کوتاه نمی سازیم. هر دو می توانند به عنوان همراه استخدام شوند. برعکس، اگر مواظب نباشی، دشمن می شوی. هنگامی که مینسک بازگشت، او متحجر شد و به مدت 100 سال به عنوان مجسمه در دروازه بالدور ایستاد، اما جادو او را فرا گرفت و او را آزاد کرد.

Minsc که در اصل برای این بازی برنامه ریزی نشده بود، داستانی را ارائه کرد که کاملاً مطابقت داشت، بنابراین او در آن گنجانده شد. شهر Baldur’s Gate که در تریلر The Game Awards 2022 فاش شد، در حال حاضر جزئیات زیادی فاش نشده است. با این حال، لاریان جزئیات را بعدا فاش می کند.

دروازه بالدر 3 در آگوست 2023 از دسترسی زودهنگام روی رایانه شخصی خارج می شود. هنگامی که Patch 9 منتشر شد، بیشتر به شما اطلاع خواهیم داد.نویسنده: Ravi Sinha