Baldur’s Gate 3 – Patch 5 به لطف تلاش‌های بهینه‌سازی Xbox، عملکرد را در رایانه شخصی و PS5 بهبود می‌بخشد.


دروازه بالدر 3 انتظار می‌رود پنجمین پچ بزرگ پس از انتشار تا پایان این هفته منتشر شود، و طبق گفته‌های سازنده Larian Studios تا کنون، به نظر می‌رسد که به‌روزرسانی بسیار مهمی خواهد بود. و در حالی که جزئیات کامل آنچه که به RPG تحسین شده می‌آید هنوز در دست نیست، مدیر انتشارات Larian مایکل دوز تأیید کرد که بهبودهای عملکردی را شامل می‌شود.

Douse در توییتر فاش کرد که پچ 5 بهبود عملکرد را برای هر دو نسخه PC و PS5 به ارمغان می آورد. دروازه بالدر 3و جالب اینجاست که Larian به لطف کارهایی که برای بهینه سازی نسخه X/S سری Xbox Xbox آینده RPG انجام داده است، توانست این پیشرفت ها را انجام دهد.

در اوایل این ماه، سوئن وینکه، مدیرعامل و مدیر بازی Larian Studios گفت که به لطف تلاش‌های بهینه‌سازی سری S بازی، دروازه بالدر 3 مصرف رم 10 درصد و استفاده از VRAM 34 درصد کاهش یافت.

در همین حال، Douse همچنین گفت که ترفندهای عملکردی ذکر شده در واقع “کمترین چیز سرگرم کننده در مورد پچ 5” خواهد بود، که به گفته او ویژگی هایی را برای بازی به ارمغان می آورد که Larian مدتی است روی آن کار می کند. گفته می شود که تبدیل خواهد شد. . . جزئیات به زودی اعلام خواهد شد، لطفا منتظر آن باشید.

دروازه بالدر 3 نسخه Xbox Series X/S در ماه دسامبر منتشر می شود و انتظار می رود تاریخ انتشار آن در مراسم The Game Awards در تاریخ 7 دسامبر اعلام شود. انتظار می رود این بازی در سه ماهه اول سال 2024 به صورت فیزیکی منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید