پچ 3 Baldur’s Gate 3 به 22 سپتامبر موکول شد


دروازه بالدر 3 یکی از درخشان‌ترین‌های یک سال بود که از عرضه‌های جدید و عالی کم نداشت، اما البته هیچ‌کدام از بازی‌ها کاملاً بی‌نقص نبودند. توسعه‌دهنده Larian Studios در حال رفع مشکلات باقی‌مانده در این RPG مورد تحسین منتقدان با رفع‌های فوری و وصله‌های پس از راه‌اندازی بوده است و انتظار می‌رود وصله دیگری به زودی ارائه شود، البته کمی دیرتر از برنامه‌ریزی قبلی.

اوایل این ماه، Larian پچ 3 را منتشر کرد. دروازه بالدر 3 پچ 3 قرار است در 21 سپتامبر منتشر شود، اما سازنده اکنون اعلام کرده است که Daylayer در 22 سپتامبر منتشر خواهد شد. لاریان در پستی در توییتر نوشت: «پچ 3 در راه است و یک پچ بزرگ است. “برای اطمینان از آزمایش کامل، در عوض پچ 3 را در این جمعه، 22 سپتامبر منتشر خواهیم کرد.”

البته جزئیات کاملی که پچ به ارمغان خواهد آورد، در زمان انتشار خود پچ اعلام خواهد شد، اما Larian قبلا تایید کرده بود که پشتیبانی کامل از بازی را در مک خواهد آورد.

دروازه بالدر 3 برای PS5 و PC موجود است. همچنین قرار است در سال جاری برای Xbox Series X/S منتشر شود و احتمالاً تا پایان نوامبر منتشر خواهد شد. بررسی نسخه PC ما را اینجا و نسخه PS5 را اینجا بخوانید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید