Baldur’s Gate 3 – Patch 2 به مشکلات عملکرد و اشکالات در Act 3 می پردازد


پچ اصلی بعدی از لارین استودیو دروازه بالدر 3 به زودی. همانطور که وعده داده شده بود، برخی از جزئیات جدید در دسترس است. در یک پست جدید در انجمن استیم، توسعه‌دهنده فاش کرد که گستره شهری Baldur’s Gate “جاه طلبانه” بود که منجر به برخی شکست‌ها شد.

“یکی از بزرگترین مشکلات در تولید بازی این است که فناوری همیشه در تلاش است تا با جاه‌طلبی‌های کاربران خود همراه باشد و در اینجا ما به شدت از برخی ناکامی‌ها ضربه خورده‌ایم.” Act 1 و Act 2، و پچ 2 را تایید کرد. همان Act 3 و کل بازی را بهبود می بخشد.

ما همچنین در طول ماه سپتامبر کار خواهیم کرد تا عملکرد قانون 3 را با استفاده از فناوری‌های جدیدی که کمی بیشتر از حد انتظار عرضه می‌شود، بهبود بخشیم.»

پچ 2 همچنین به مشکلات و باگ های مختلف Act 3 می پردازد. همچنین به نظر می‌رسد که در واکنش‌های برخی همراهان به رویدادهایی که راه‌اندازی نشده‌اند و قرار است «محتوای بریده‌شده» باشند، اشکالی وجود دارد. “اینها در حال حل شدن هستند. جایی که به نظر می رسد چیزها گیر کرده اند، ما آنها را به هم گره می زنیم.”

هنوز تاریخ انتشار Patch 2 مشخص نشده است اما استودیو Larian اعلام کرده است که Patch 2 به زودی منتشر خواهد شد. دروازه بالدر 3 برای رایانه شخصی موجود است – بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. این بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 منتشر خواهد شد، با دسترسی زودهنگام در تاریخ 1 سپتامبر برای دارندگان نسخه Digital Deluxe Edition، و همچنین در اواخر امسال برای Xbox Series X/S عرضه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید