Baldur’s Gate 3 – Patch 2 “در گوشه و کنار” است، بهبودهای عملکردی “قابل توجهی” ارائه می دهد


پچ بعدی از لارین استودیو دروازه بالدر 3 با توجه به توییت اخیر سازنده، “به زودی عرضه می شود.” بهبود عملکرد “قابل توجه” و برخی ترفندها و تغییرات جدید دارد. مهمتر از همه، “در میان چیزهای دیگر، سفری را برای گنجاندن بازخورد در پایان نامه شخصیت Origin آغاز می کند.”

جزئیات به زودی منتشر خواهد شد. این بدان معناست که پچ 2 باید تا زمان عرضه نسخه PS5 در دسترس باشد. Larian قبلاً تأیید کرده بود که ویژگی‌های «درخواست طرفداران» اضافه خواهد شد که ممکن است شامل امکان تغییر ظاهر در اواسط بازی باشد. در نهایت زمان مشخص خواهد کرد، اما من فکر می کنم دیدن پتانسیل تغییرات در قسمت پایانی شخصیت های Origin جالب خواهد بود.

دروازه بالدر 3 بر روی رایانه شخصی موجود است، به مدت 6 سال در حال توسعه است و پس از تقریباً 3 سال از Steam Early Access خارج شده است. این سومین بازی با بالاترین امتیاز در تمام دوران توسط OpenCritic بود، با حداکثر تعداد بازیکنان همزمان 875,343 توسط SteamDB. بررسی ما را اینجا ببینید.

بازیکنان PS5 می توانند در 6 سپتامبر بازی کنند و بازیکنان Xbox Series X/S اواخر امسال می توانند بازی کنند. Split-screen Co-op در Xbox Series S در دسترس نیست، اما ممکن است پس از راه اندازی در دسترس باشد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید