Baldur’s Gate 3 در سال 2023 برای Xbox Series X/S عرضه می شود


سوئن وینکه، مدیرعامل لارین استودیوز اعلام کرد: دروازه بالدر 3 در سال 2023 برای Xbox Series X/S عرضه می شود. RPG مورد تحسین که بر روی رایانه شخصی در دسترس است و در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 عرضه می شود، به دلیل مشکلات تقسیم صفحه نمایش Co-op در Xbox Series S، عرضه آن بر روی کنسول مایکروسافت به تعویق افتاد.

وینک در یک توییت جدید پس از ملاقات اخیر با فیل اسپنسر، مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ، فاش کرد: دروازه بالدر 3 امسال مدتی است که روی آن برای بازیکنان Xbox کار کرده ایم. او تایید کرد که تمام پیشرفت‌های بازی (مانند نسخه PS5) در دسترس خواهند بود و سری X از co-op از صفحه نمایش تقسیم‌شده پشتیبانی می‌کند.

با این حال، در Xbox Series S در دسترس نیست. خوشبختانه ذخیره متقاطع بین رایانه شخصی و Xbox Series X/S پشتیبانی خواهد شد. متأسفانه به نظر نمی رسد که از Crossplay پشتیبانی کند.

استودیو Larian در حال کار بر روی پچ 1 است. دروازه بالدر 3، که شامل بیش از 1000 اصلاح است. پچ 2 نیز در حال توسعه است و ویژگی های درخواستی جامعه را اضافه می کند (امیدواریم از جمله توانایی تغییر ظاهر در اواسط بازی). در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید. همچنین، بررسی نسخه PC ما را در اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *