Baldur's Gate 3 بیش از 10 میلیون نسخه فروخت.


دروازه بالدر 3 استودیو Larian یک موفقیت بزرگ بود، اما از زمانی که دسترسی اولیه را ترک کرد، آمار فروش اعلام نشد (در زمان خود بیش از 2.5 میلیون نسخه فروخت). با این حال، مدیر انتشارات مایکل دوز فاش کرد که RPG تحسین شده “بیش از 10 میلیون” بازیکن را در “مدت بسیار کوتاه” به دست آورده است.

Douse در موضوعی در مورد اعتدال در جامعه و ارتباطات پس از انتشار در مورد مدها به این موضوع اشاره کرد.پشتیبانی رسمی MOD در حال حاضر در حال انجام است دروازه بالدر 3با این حال، وصله‌ها و رفع فوری باعث شکسته شدن مدها شده و مشکلاتی را برای مددرها ایجاد کرده است. کرامول طرفداران را تشویق کرد که «از موددرها، تیم‌های پشتیبانی، جامعه یا توسعه‌دهندگان عصبانی نباشند».

“تمرکز ما این است که بازی را در حین کار بر روی پشتیبانی از مودهای آینده وصله کنیم. ما درک می کنیم که چرا ناامید کننده است، بنابراین کاری که همه ما باید انجام دهیم این است که روی آینده تمرکز کنیم.” انتظار می رود پشتیبانی مود در اواخر سال جاری منتشر شود و همچنین شامل آن می شود. پشتیبانی از پلتفرم های مختلف لاریان یک سیستم دارد، اما به کار و آزمایش بیشتری نیاز است. تا آن زمان، ما به انتشار وصله ها و رفع مشکلات ادامه می دهیم.

دروازه بالدر 3 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی های ما را برای نسخه های PC و PS5 در اینجا و اینجا بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید