Baldur’s Gate 3 دارای بیش از 2000 شخصیت برای تعامل است و کیمیاگری به طور کامل توضیح داده شده است.


“پانل از جهنم” اخیر جزئیات جدیدی را ارائه کرد. دروازه بالدر 3استودیو Larian در پست جدیدی در Steam چند چیز دیگر را فاش کرد. اول، من به ویژگی جدید دستکاری، کیمیاگری اشاره کردم. کیمیاگری برای ایجاد اقلام با تبدیل گیاهان، کریستال ها، قطعات هیولا و غیره استفاده می شود. اینها از معجون ها و سموم گرفته تا روغن هایی برای پوشش سلاح ها را شامل می شود.

همچنین درباره فیلم سینمایی 174 ساعته ای که هفته گذشته تبلیغ شد، صحبت شد که “منعکس کننده هر انتخابی است که یک بازیکن می تواند در بازی انجام دهد و تغییرات روایی ناشی از هر یک از این تصمیمات.” به طور کلی، 2000 کاراکتر وجود دارد که می توان با آنها تعامل کرد، که قادر به “واکنش های مختلف بر اساس گونه و طبقه انتخاب شده” هستند.

به اصطلاح “مسیر طلایی” به بیش از 80 ساعت زمان نیاز دارد و بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند “مقدار زیادی از محتوایی که قبلاً هرگز دیده نشده اند در دومین یا حتی سومین بازی خود” داشته باشند. برای مثال، می‌توانید به عنوان Shadowheart از قلمرو Sharan در سرزمین نفرین‌شده در سایه عبور کنید، یا از طریق Underdark به دهکده هارپرز، جایی که جاهیرا در آن زندگی می‌کند، برسید. البته، اگر می خواهید همه چیز را در یک بازی خاص ببینید، انتظار حدود 200 ساعت را داشته باشید.

دروازه بالدور میزان واقعی انتخاب های شما را نشان می دهد. “ازدحام در خیابان ها به طور سیستماتیک در مورد فرارها و شکست های شما شایعات می کنند و حتی ممکن است تحت تأثیر اصلاحات مستقیم صفحات و مطلوب ترین تیترها قرار گیرند.”

دروازه بالدر 3 نسخه PC در تاریخ 3 آگوست و نسخه PS5 در تاریخ 15 شهریور منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *