Baldur’s Gate 3 Early Access اکنون برای PS5 در دسترس است


دروازه بالدر 3، RPG استودیو Larian که مورد تحسین منتقدان و تجاری قرار گرفته است، اکنون برای بازیکنان PS5 در دسترس است. برای دسترسی به Digital Deluxe یا Collector’s Edition نیاز دارد، اما در تاریخ 6 سپتامبر برای دارندگان نسخه استاندارد در دسترس خواهد بود. تریلر معرفی را در زیر مشاهده کنید. با این حال، لطفا توجه داشته باشید که ممکن است اسپویلر وجود داشته باشد.

بر اساس قلمرو فراموش شده تنظیمات از سیاه چال ها و اژدها، دروازه بالدر 3 با ربوده شدن بازیکنی توسط Mindflayers شروع می شود. برای فرار از ناتیلوئیدها، آنها باید به دنبال درمانی برای بچه قورباغه های زنبق در مغز خود باشند تا مبادا آنها را از بین ببرند. در این سفر، آنها از طریق سه عمل و مکان های مختلف از جمله ابرشهر دروازه بالدور سفر می کنند.

برای رایانه شخصی موجود است (بررسی ما را بخوانید)، دروازه بالدر 3 مورد تحسین جهانی قرار گرفت و آن را به یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های سال بر اساس نظرات منتقدان تبدیل کرد. همچنین این دومین نسخه بزرگ در Steam در سال جاری بود که به 875343 بازیکن همزمان رسید. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در PS5 انتظار دارید را بیابید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *