DLC Baldur’s Gate 3 “غیرقابل بازگشت” است – کارگردان


دروازه بالدر 3 کارگردان Swen Wincke فاش کرد که اگرچه ارائه ایده DLC برای بازی مطمئناً دشوار است، اما استودیو این احتمال را کاملاً رد نکرده است.در یک مصاحبه رسمی سیاه چال ها و اژدها کانال یوتیوب Vincke گفت که DLC “بسیار دشوار” اما “غیر قابل برگشت” است.

“خب، شما می توانید کارهای مختلف زیادی انجام دهید.” [the expansion]بنابراین لزوماً نباید پایان بازی باشد. دروازه بالدر 3 این خیلی چالش برانگیز خواهد بود. “راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد.”

وینکه همچنین در این مصاحبه در مورد دیگر جنبه های توسعه صحبت می کند. دروازه بالدر 3این به توسعه دهنده Larian نیاز دارد که سقف بازی را روی 12 نگه دارد، زیرا قدرت بازیکنان بعد از سطح 12 به شدت افزایش می یابد و نیاز به تعدیل قابل توجهی در مخاطرات داستان دارد. این شامل این واقعیت است که شما تصمیمی گرفته اید.

در گذشته آقای وینکه دروازه بالدر 3، به ویژه در مورد نحوه عملکرد مقیاس قدرت درون بازی. دروازه بالدر 3 سقف سطح 12 است که برای قدرتمند شدن شخصیت‌ها کافی است، اما Vinke خاطرنشان می‌کند که گسترش‌های پس از کمپین، مقیاس قدرت را بیش از حد سخت می‌کند.

دروازه بالدر 3 در رایانه شخصی و PS5 با نسخه Xbox Series X/S در حال حاضر در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر، بررسی ما از نسخه های PC و PS5 را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید