Baldur's Gate 3 (3)

کارگردان Baldur’s Gate 3 از روز اول روی راز بزرگ نسخه 1.0 نشسته است.


استودیو لاریان دروازه بالدر 3 در حال حاضر در دسترس اولیه است و در حال حاضر یک بازی بسیار بزرگ است، زیرا فقط یک Act دارد. Acts 2 و 3 هنوز در حال آزمایش هستند، اما Act 1 دارای محتوای بیشتر و بازی جدیدی است که احساس تازگی دارد. اما شاید جالب‌تر این باشد که بنیانگذار و کارگردان استودیو «چیز» که سوئن وینک «سال‌ها» روی آن نشسته است.

“من شرایطی دارم و نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم. بنابراین سال‌هاست که به این موضوع فکر می‌کنم، بنابراین وقتی منتشر می‌شود بسیار خوشحالم. فکر می‌کنم واقعاً عالی است، بنابراین مردم امیدوارم که آن را دوست داشته باشید. از روز اول، از روز اول، دیدم مردم چیزی می گویند و من گفتم: خدایا. ای کاش می توانستم به آنها بگویم…» او به Rock Paper Shotgun گفت.

البته برای جزئیات بیشتر باید تا زمان انتشار کامل صبر کنیم. وینک در مورد به‌روزرسانی 9، آخرین به‌روزرسانی محتوای اصلی قبل از نسخه 1.0، توضیح داد که چگونه با افزایش سقف سطح به 5، اوضاع تغییر می‌کند.تسطیح بر خلاف اکثر بازی های دیگر سیاهچالها و اژدهاها، به خصوص تا سطح 5 مشکل بزرگی است.

“من از اتفاقی که در حال رخ دادن است بسیار راضی هستم زیرا به نظر می رسد که خوب پیش می رود. شما حس خوبی از پیشرفت دارید و طیف وسیع تری از گزینه ها و چیزها برای شروع به دست می آورید.” در فکر.

“نه نه، ناگهان شما می توانید با دشمنان بیشتری مقابله کنید. اکنون می توانید با آن بازی کنید و دشمنان خود را سخت تر کنید. می توانید از چیزها جان سالم به در ببرید. مانورهای زیادی.” ، و شما احساس می کنید، اوه، گیم پلی غنی تر است.

دروازه بالدر 3 در آگوست 2023 منتشر خواهد شد. درباره پچ 9 اینجا بیشتر بیاموزید. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha