توسعه دهندگان Baldur’s Gate 3 برش های محتوا را ذکر می کنند: “ما با ایده های خود بسیار سفت و سخت هستیم”


بازی به همان اندازه عظیم دروازه بالدر 3 یا بازی‌های نقش‌آفرینی اصلی محتوا را همیشه در اتاق بریده شده باقی می‌گذارند. طرفداران اخیراً نسخه رایانه شخصی را بررسی کردند و تعداد زیادی محتوای مربوط به Act 3 و پایانی که در بازی گنجانده نشده بود را کشف کردند.

برخی معتقدند این به دلیل محدودیت زمانی است، به خصوص در نسخه رایانه شخصی. میدان ستاره. استودیو Larian در پست اخیر Steam Community به این موضوع اشاره کرده است. لطفا توجه داشته باشید که چند اسپویل وجود خواهد داشت.

“در واقع محتوایی که داده کاوی شده بود بریده نشد، بلکه محتوایی بود که نمی خواستیم منتشر کنیم زیرا فکر می کردیم کار نمی کند. ما نسبت به خود و ایده هایمان بسیار سخت گیر هستیم. اگر اینطور نیست. خوب، اگر بازی سرگرم کننده نباشد، وارد بازی نمی شود.

لاریان گفت: “یکی از دلایلی که ما پایان فیلم را قطع کردیم این بود که نگران بودیم پایان فیلم خیلی طولانی شود و عظمت تجربه را از بین ببرد.” گفت. پایان نامه گسترش می یابد و کارلاخ نتایج اختیاری جدیدی دریافت می کند که «شدید، تکان دهنده هستند و به او پایانی می دهند که شایسته آن است».

توسعه دهنده موارد زیر را در مورد “چیزهایی که واقعاً برنامه ریزی نکرده بودیم، یا چیزهایی که یک بار در نظر گرفتیم اما در نهایت انجام ندادیم” را فاش کرد. دروازه بالدر 3 در پایان. اما این یک اسپویلر بزرگ خواهد بود، بنابراین من قبلاً در مورد آن صحبت نکردم.

“من مطمئن هستم که محتوای کافی داریم. دروازه بالدر 3، و خود شهر نیز بازی‌هایی را روایت می‌کند که هفته‌ها را در بر می‌گیرد.اما اینطور نیست دروازه بالدر 3 مانند هر مسابقه، هیچ برشی وجود نداشت. اما نکته مهم این است که آنچه در نهایت کشتی می‌فرستد از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی شده است و وظیفه اصلی تولید را دارد. دروازه بالدر 3 بازی کردن سرگرم کننده است، اما لازم نیست به این زودی توسعه آن را متوقف کنید. ”

جالب اینجاست که لاریان معتقد است که بازی “چند سال تاخیر” به دلیل رشد، جاه طلبی و “ایده های تیم برای بهترین بازی ممکن” انجام شد. خوشبختانه، همه ایده ها به راه اندازی نهایی نمی رسند. اگر چنین است، احتمالاً بازی ای نیست که از آن لذت ببرید. ”

دروازه بالدر 3 هنوز هم یک تجربه سرگرم کننده و یکی از بهترین تجربه های نقش آفرینی سال است. بررسی ما از نسخه PC را بخوانید. نسخه PS5 در تاریخ 6 سپتامبر و نسخه Xbox Series X/S بعداً در دسترس خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید