بازی چندنفره کراس پلتفرم Baldur’s Gate 3 در حال توسعه است


بازی Baldur’s Gate 3 استودیوی Larian با موفقیت بر روی رایانه شخصی عرضه شد و امروز برای PS5 در دسترس است. این برنامه از ذخیره‌سازی‌های اشتراکی و چند پلتفرمی با صفحه تقسیم‌شده پشتیبانی می‌کند، و همچنین در اواخر سال جاری به نسخه Xbox Series X/S نیز گسترش خواهد یافت. با این حال، لاریان تایید کرد که چندنفره کراس پلتفرم نیز در دست ساخت است.

در مصاحبه ای با Eurogamer، مدیر انتشارات Michael Douse گفت که استودیو قصد داشت بازی های متقابل را اضافه کند، اما قبل از راه اندازی نتوانست این کار را انجام دهد. “همیشه برنامه ریزی شده بود، اما ما می دانستیم که قرار نیست راه اندازی شود. در نقشه راه است و ما ایده ای داریم که می خواهیم چه زمانی آماده شود، اما نمی خواهیم تا زمانی را تعیین کنیم. ما از آن مطمئن هستیم.”

توسعه‌دهنده قبلاً گفته بود که «کراس‌پلی پس از عرضه در نظر گرفته می‌شود»، بنابراین دریافت تأییدیه خوب است. ما هنوز نمی دانیم چقدر طول می کشد، به خصوص که ما مشغول گسترش پایان نامه برای شخصیت های اصلی هستیم (کارلاچ اخیراً یک پایان جدید دریافت کرده است) و بهبود عملکرد Act 3.

برای اطلاعات بیشتر، دروازه بالدر 3، بررسی ما از نسخه PC را اینجا ببینید. Hotfix 5 اخیراً برای PS5 و PC منتشر شد و باگی را برطرف کرد که بر دیالوگ‌های مینتارا تأثیر گذاشته بود (بنابراین داستان او گسترش می‌یابد زیرا بازیکنان عمیق‌تر به بازی می‌روند). در اینجا می توانید در مورد سایر تغییرات بیشتر بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید