Baldur’s Gate 3 می تواند پس از راه اندازی، صفحه نمایش تقسیم شده را به Xbox Series S اضافه کند


دروازه بالدر 3 نسخه Xbox Series X/S برای Larian مشکل ساز بوده است، زیرا استودیو نتوانست RPG را همزمان با عرضه PS5 به کنسول مایکروسافت بیاورد. در حالی که تقصیر Larian برای بهینه‌سازی co-op تقسیم صفحه برای سخت‌افزار ضعیف‌تر Xbox Series S است، اخیراً توسعه‌دهنده و مایکروسافت موارد زیر را اعلام کردند: دروازه بالدر 3 مطمئناً امسال برای ایکس‌باکس راه‌اندازی می‌شود و صفحه نمایش تقسیم‌شده را از نسخه Xbox Series S حذف می‌کند.

البته، لاریان پیش از این کاملاً روشن کرده بود که تقسیم صفحه نمایش را بخش مهمی از تجربه می داند و به همکاری با ایکس باکس ادامه خواهد داد تا راه هایی برای توسعه دهندگان برای اضافه کردن صفحه نمایش تقسیم شده در آینده در آینده پیدا کند. مایکروسافت اخیراً در توییتر تأیید کرده است که “به همکاری با Larian ادامه خواهد داد تا پس از عرضه سری S اضافه کردن صفحه نمایش تقسیم شده را بررسی کند.”

این به هیچ وجه تضمینی نیست، اما دانستن اینکه در دسترس بودن صفحه نمایش تقسیم شده در Xbox Series S کاملاً دور از ذهن نیست، حتی اگر مدتی پس از انتشار پایه بازی اتفاق بیفتد، مایه اطمینان است.

دروازه بالدر 3 برای PC در دسترس است و در تاریخ 6 سپتامبر برای PS5 عرضه می شود. Larian به تازگی اولین پچ اصلی RPG را با بیش از 1000 اصلاح منتشر کرده است. این بازی در تمامی پلتفرم ها از cross save پشتیبانی می کند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *