Baldur’s Gate 3 – نسخه کلکسیونی شامل Mindflayer diorama، کتاب هنری و موارد دیگر است.


دروازه بالدر 3 سرانجام در آگوست 2023 از Early Access خارج می شود و از طریق Steam و GOG بر روی رایانه شخصی در دسترس خواهد بود. در جریان نمایش آخرین تریلر در مراسم The Game Awards، استودیو Larian نیز تایید کرد که نسخه فیزیکی کلکسیونی در دسترس خواهد بود.

نسخه Collector’s Edition شامل محتویات مختلفی از جمله دیورامای جنگی از پیش رنگ شده 1100 گرمی ساخته شده از پلاستیک PVC/ABS و Mindflayer رو به درو است. یک کتاب هنری با جلد گالینگور با 160 صفحه طراحی مفهومی و محیطی و مجموعه ای از برگه های شخصیتی 4 صفحه ای برای هر کاراکتر Origin نیز ارائه شده است.

همچنین نقشه پارچه‌ای سایز A3 Faerun، یک جاکلیدی قورباغه آلیاژ روی، 32 برچسب وینیل برش‌خورده، و 3 بسته تقویت‌کننده Magic: The Gathering نیز وجود دارد. “Commander Legends: Battle for Baldur’s Gate” و محدود به 15000 نسخه کلکسیون اول فروخته شده است. در نهایت، یک گواهی اصالت و یک تاس فلزی با مهر D20 دریافت می کنید.

دروازه بالدر 3 اطلاعات بیشتر در پانل بعدی Larian از جهنم در 14 دسامبر در ساعت 10 صبح به وقت محلی در دسترس خواهد بود. معرفی محتوای پچ 9، شامل کلاس‌های جدید و «اضافه‌های چندگانه مورد انتظار». منتظر اطلاعات بیشتر در هفته آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید