انیمیشن کوتاه Baldur’s Gate 3 با تاخیر خروج از دسترسی اولیه را جشن می گیرد


استودیو لاریان دروازه بالدر 3 هفته گذشته برای پلی استیشن 5 منتشر شد، اما با خروج از Steam Early Access برای رایانه شخصی در ماه گذشته، سر و صدای بیشتری دریافت کرد. با کمی تأخیر، سازنده انیمیشن کوتاه جدیدی منتشر کرده است. این انیمیشن می بیند که طرف در بازی آخر از Early Access به شهر Baldur’s Gate راه می یابد.

به عنوان ادامه آخرین فیلم کوتاه (که توسط Mashed نیز ساخته شده است)، رویارویی بین گیل، آستایون، کارلاچ و Shadowheart را به تصویر می کشد. نتایج کمتر از حد ایده آل هستند، زیرا آنها همراه با سایر محتوای بتا زندانی می شوند و در انتظار نابودی به دست اژدهای تضمین کیفیت هستند. اشاره ای ظریف به «محتوای برش خورده» بازی؟ شاید اینطور باشد، اما هنوز هم جذاب است.

بررسی ما را در مورد دروازه بالدر 3 در PS5 و PC. شاهکار Larian به همین جا ختم نمی‌شود، به‌روزرسانی‌های بیشتری برای بهبود عملکرد و نسخه Xbox Series X/S اواخر امسال عرضه می‌شود. حالت متقاطع و عکس نیز برنامه ریزی شده است و کارگردان Swen Wincke فاش کرد که اگرچه DLC به طور کامل قابل برگشت نیست، هیچ تاییدی وجود ندارد که این اتفاق بیفتد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *