ویژگی های Aowed گزینه مشاهده سوم شخص، جزئیات جدیدی را نشان می دهد


همانطور که قبلا تایید شده بود، در نمایشگاه بازی های Xbox اخیر، Obsidian Entertainment و Microsoft جزئیات طولانی تر و گسترده تری در مورد اکشن RPG آینده ارائه کردند. من آن را اظهار کردم. کارگردان بازی کری پاتل تصاویر جدیدی از گیم پلی عنوان را در قسمت اخیر پادکست رسمی ایکس باکس فاش کرد و همچنین جزئیات جدیدی از بازی ارائه کرد.

مهمترین آنها این است حرفه مجهز به گزینه دوربین سوم شخص. به طور پیش فرض، این عنوان یک عنوان اول شخص است (شبیه به بازی های RPG اکشن گذشته Obsidian). Fallout: New Vegas و دنیای بیرونی)، این بازی همچنین دارای حالت سوم شخص برای کسانی است که ترجیح می دهند از منظر سوم شخص بازی کنند.

این شیرجه عمیق جدید همچنین تعداد زیادی فیلم گیم پلی جدید را به نمایش گذاشت که با منطقه ای به نام پلکان زمرد شروع می شود، از جمله مبارزات، ماموریت ها، بازی های جانبی، اردوهای مهمانی و موارد دیگر. پارتی کمپ به بازیکنان این امکان را می دهد که با اعضای حزب صحبت کنند و تجهیزات و بارگیری ها را بهینه کنند. نسخه کامل Deep Dive را در زیر تماشا کنید.

حرفه پاییز امسال برای Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار مشخصی هنوز اعلام نشده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید