Aowed نبردها، مکان‌ها و موارد دیگر را در تریلر جدید نشان می‌دهد


مایکروسافت قصد دارد در نیمه دوم سال 2024 تعدادی از عناوین اصلی اصلی را منتشر کند و همانطور که انتظار می رفت، این شرکت نمای کلی جدیدی از این عناوین آینده در نمایشگاه بازی های Xbox اخیر ارائه کرد. رویداد شامل حرفهبازی RPG فانتزی اول شخص که مدت هاست توسط Obsidian Entertainment ساخته شده، تریلر جدیدی منتشر کرده است.

این تریلر چندین مکان جدید را در محیط بازی، سرزمین زنده، به نمایش می گذارد و اجمالی بیشتر از زیبایی شناسی پر جنب و جوش و رنگارنگ آن را ارائه می دهد. با این حال، تمرکز اصلی تریلر بر روی مبارزات است و سلاح ها، دشمنان و موارد دیگر معرفی شده است. نه تنها این، بلکه در تریلر، حرفه بازیکنان می توانند سفر خود را از طریق انتخاب های خود ترسیم کنند. البته این همان چیزی است که از یک RPG Obsidian انتظار دارید. لطفا زیر را بررسی کنید.

حرفه پاییز امسال برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. جالب اینجاست که مایکروسافت هنوز تاریخ انتشار مشخصی را برای این بازی اعلام نکرده است، اما اطلاعات فاش شده حاکی از عرضه آن در ماه نوامبر است. طبق گزارش ها پیش نمایش بازی در تاریخ 10 ژوئن منتشر خواهد شد.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید